Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirosławy. Otwieram swój Europejski stragan z przedmiotami z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°). A więc, do zaoferowania mam:
1. MiBand (białe diody) - 60zł
2. MiBand 1S - 95zł
3. Ładowarka blitzwolf 2xUSB (1x5V 2.4A 1xQC2.0) czarna - 55zł
4. Słuchawki Xiaomi Hybrid - 95zł
5. Kabel blitzwolf kolor czerwony - 20zł (przy zakupie z ładowarką za 15)

Do cen należy doliczyć koszt dostawy:
-Paczkomat 8zł
-Kurier dpd 15zł
-List Polecony InPost - 5zł
-List Polecony Priorytetowy 8,5zł

Darmowa wysyłka Listem Poleconym InPost przy zakupie minimum dwóch produktów (kable się nie wliczają). Przy zakupie minimum trzech przedmiotów wysyłka paczkomatem gratis (kable też się nie wliczają).

Wysyłka do 24h!

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

#sprzedam #banggood #gearbest #jd #miband #blitzwolf #xiaomi
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psposki: czyli kupiłem za 40 zl co ty #!$%@? człowieku? Co mnie obchodzi ile bym zapłacił gdyby nie GA i gdyby dolar był po 7 zl? Z mojego portfela ubyło 4 dychy a jak do tego doszło to mi wszystko jedno. No jak ktoś jest idiotą i woli zapłacić 100 niż 40 to niech kupuje. Wątpię jednak żeby ktoś stąd kupił coś za 2.5 raza więcej tym bardziej że promocja
  • Odpowiedz
@psposki: widzę że zablokowales się w którymś momencie rozwoju. Nic ci już na to nie poradzę. Jak jesteś głupi to kupuj MiBandy na allegro. Powiem ci tyle że kupiłem 2 Mi Bandy białe + 1S i jestem jeszcze 10 zł do przodu. Natomiast ty kupując docelowo 1S na allegro byłbyś 110 do tylu. U mnie wszystko trwało 2 tygodnie, trafiając na allegro na #!$%@? sprzedawcę transakcja trwała by tydzień i
  • Odpowiedz
@psposki: bo nie wiem co chcesz udowodnić. Koło #!$%@? mi lata czy kupisz mi banda mając 42 zl na koncie bo dla mnie liczy się efekt końcowy. Nigdzie nie powiedziałem że kupisz już tu i teraz 1S za 4 dychy. Jednak efekt jest taki że wydając 4 dychy masz 1S i wydawanie 100 zl jest głupotą. Jak pospamujesz support na GA to zwrot masz w ciągu tygodnia. Powinieneś to wiedzieć
  • Odpowiedz