Wpis z mikrobloga

Drogie Mirosławy i Mireczki ze #szwecja! Szykuje się nam #sztokholmskiewykoppiwo :)
Dnia 9-go kwietnia o godzinie 18:00 spotykamy się przy bramkach na stacji T-bana Mariatorget (wyjście na Polishuset).
Jeśli komuś nie pasuje godzina to śmiało pisać, będziemy to jeszcze uzgadniać. Potem wszyscy razem udajemy się na skałki niedaleko, można tam pić, posiedzieć, nawet pogrillować gdyby ktoś chciał. Miejsce zna @DownmiaN, ja nie wiem dokładnie gdzie to jest, miejsce zawsze można zmienić w trakcie jakby komuś nie odpowiadało. Pogoda zapowiada się bardzo spoko w ten weekend, gdyby zaczęło padać to pomyślimy na miejscu co robić, ale bądźmy dobrej myśli;) Niech każdy zaopatrzy się w jakiś kocyk, grubą bluzę pod cztery litery no i oczywiście w jakiś czteropaczek lub co tam chcecie (system otwarty do godziny 15 jakby ktoś zapomniał). Liczymy na Waszą obecność! Jeśli ktoś jest przyjezdny i zechce z nami wypić to proszę pisać na priv, zapewniam nocleg u siebie w domu.
Piszcie kto deklaruje obecność, wszystkie swoje uwagi itp. Jeśli ktoś chce mój numer telefonu to też proszę się zgłaszać na priv. Serdecznie pozdrawiam!

@Bunkier @DownmiaN @WALERXD (chyba tu mieszkasz jak dobrze kojarzę) @Stefanson @YouCanCallMeBaby @bonias @trzeci @gingerbread @Wynoszony

Jeśli znacie kogoś ze #sztokholm to wołajcie i obserwujcie tag #sztokholmskiewykoppiwo!!!
  • 38