Wpis z mikrobloga

@Dezynwoltura: A widzisz to znaczy, że PayU daje rady już nie tylko poprzez Allegro, ale to tak samo działa jak na Allegro, będzie tak jak wprzykładzie:

całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł (bez kredytowanych kosztów), RRSO: 22,36%, oprocentowanie stałe 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł
@Dezynwoltura: ok dzięki, to chyba się pokuszę jak mi przyznają. Wiecie może czy sporo wymagają przy kwocie ~700? imo nie powinni, kwota nie duża, tylko lecę teraz na umowie zlecenie, raz wypłata do ręki itd., więc ciężko będzie mi poświadczyć że mnie stać na ratę 50 zł xd
@Duds0N: Ja jak brałem te darmowe raty 0% w grudniu to też przy umowie na zlecenie mi przeszło tyle, że 1400 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam, że drugi raz już brałem, wcześniej 1800. Przy czym chętniej daje mbank niż Alior, można próbować złożyć kilka razy wniosek jak zauważysz, że masz Alior małym druczkiem przy akceptacji. Poza tym Alior ma trochę inny formularz do wypełnienia od mbanku też
@Duds0N: No to próbuj się wbić do mbanku po co kolejne konto sobie robić ( ͡º ͜ʖ͡º) da się to wyczuć, czasem kilka wniosków odrzucą zanim przyjmą - miałem tak.
Tylko przy zatwierdzaniu umowy jak już wniosek tam się załaduje do 100% podczas weryfikacji, masz wybór np. czy chcesz spłacać ze swojego konta, które już masz oczywiście wybierasz, bo inaczej otworzą Ci techniczne moje tak wisi