Wpis z mikrobloga

Mircy, potrzebuję porady przy zakupie auta. Rodzice chcą sobie kupić jakiegoś piździka do miasta, wiadomo małolitrażowa benzyna. Padł pomysł, żeby kupić Yarisę II z silnikiem 1.3 99 czy tam 100km. Czy ktoś z właścicieli może wypowiedzieć się na temat tego auta? Awaryjność, koszty serwisu? Bo wiadomo jak to jest u sprzedawcy, auto bezawaryjne, nic się nie psuje itp.
#motoryzacja #toyota #samochody
  • 18
@Klekoter: fajny wózek , skrzynia 6-cio biegowa , da się oszczędnie jechać ale są też minusy - 100 koni nie chce jechać , jaj jeździsz spokojnie będziesz sobie chwalił jak lubisz cisnąć - odpuść szukaj punto , fiesty itp albo np Pandy HP 100 - polecam spróbować jazdy takim gokartem :)
@sailor_73: @sspiderr: no właśnie tutaj nie zależy nam na osiągach bo rodzice mają jeszcze passata, yarisa miałaby być tylko w miasto na dojazdy do pracy.
@hepihipi: na tym właśnie teraz nam zależy, żeby mało lać i żeby się nie psuło.
No nic, zostało podjechać na jazdę próbną i zobaczyc jak to jeździ. Ale strasznie mulasty jest ten silnik? Skąd to porównanie ze fiesta jest bardziej dynamiczna?
@sspiderr: Jak jesteś młodym gniewnym i od świateł do świateł ogień to tak... Nie każdy musi tak jeździć, nie każdy musi mieć jeden samochód do wszystkiego. Powiedziano, że jak będzie potrzeba to można pożyczyć od rodziców Passata, który na autostradzie będzie szybszy, bardziej komfortowy i oszczędniejszy.
@sailor_73: @sspiderr: @pietryna123: ale to nie jest auto dla mnie tylko dla rodziców. Ja mam swoje auto a im potrzebne jest małe auto do poruszania się po mieście bo niestety passata zaparkować jest cieżko. :) głownie rozchodzi się o opinie o tym aucie, bo był pomysł na polo ale w takiej cenie to golas z silnikiem na 3 garach :(
Yaris, najlepszy wybór do miasta, silnik 1.33 na łancuchu bezawaryjny jak wszystko w Toyocie. Najlepszy motor to 1.4 d4d na łancuszku bez koła dwumasowego i DPFu a spalanie 5l/100 jeżdzisz taniej jak na gazie.