Wpis z mikrobloga

Jeszcze taki bonusowy wpis z podsumowaniem 1 kwartału 2016:

filmów 56
średnia 6,1 - to cieszy, bo jak na razie dość skutecznie omijam barchadło

najwyżej:

9
Turbo Kid
Nienawistna ósemka
Dwunastu gniewnych ludzi
Lot nad kukułczym gniazdem

8
Pokój
Mandarynki
Ex Machina
Take Shelter
Zjawa

najniżej:

3
Jutro będzie futro 2
Wywiad ze słońcem narodu
Jackass wersja 3.5
Rollerball

4
Granice zła
Hercules
Łowcy umysłów
Osaczeni
Gliniarz z metropolii

Pozdrawiam cieplutko!

#film #2016filmow
Pobierz tubbs - Jeszcze taki bonusowy wpis z podsumowaniem 1 kwartału 2016:

filmów 56
śre...
źródło: comment_rj9NlmZSjOtKz2CD6DXm7vmD2iTss3zz.jpg
  • 16
Jackass wersja 3.5


@tubbs: Jestem zdziwiony tak niską oceną. W zasadzie, jestem w ogóle zdziwiony próbą oceny tego filmu. Przecież wiadomo, że jest to kompilacja mniejszych lub większych wybryków podstarzałej grupy młodych wariatów. (specjalnie napisałem "podstarzałej grupy młodych..."). Ani scenariusza, ani gry aktorskiej, ani ścieżki dźwiękowej. Nie oceniałbym tego. Na koniec dodam - mimo wszystko, od czasu do czasu lubię wrócić do tej ekipy ;)
@Wozyack: to ich 5, albo 6 pełnometrażówka, a co za dużo, to wiadomo...

swego czasu potrafili zaskoczyć czymś obrzydliwym, śmiesznym, świeżym, a tutaj dostaliśmy takie odgrzewane kotlety i ja miałem wrażenie, że chłopaki już sami nie mieli fanu przy kręceniu tej części
@tubbs: Ale chyba powinieneś mieć świadomość, że 3.5 to odrzuty z 3D + jakieś dodatkowe sceny, nic kwalifikującego się do kina, a jedynie na płytę dvd dla fanów ;)
@Wozyack: spędziłem 1,5 podczas których kiepsko się bawiłem, tyle.

Ale wiesz że to twoja średnia a nie średnia użytkowników filmwebu


@CreativePL: serio?;)

ocena użytkowników filmwebu jest akurat dla mnie żadnym wyznacznikiem, bo zbyt wiele razy się przejechałem, po prostu ostatnimi czasy, staram się unikać filmów z syfy, kina spod znaku tv 4, czy pulsu, tylko odhaczam sukcesywnie pozycje z listy "do obejrzenia"
@tubbs: 10 to chyba od kilku lat nie wystawiłem :)
Jak coś, to wpisuję najlepsze i najgorsze:

1 - wspomniany Jackass 3,5 oraz Satan`s Cannnibal Holocaust, które poza tytułem jest porażką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 - Kult (kiedyś oglądałem, ale nie powtarzałem :)), oraz wspomniane kiedyś na mirko Liquid Sky, które poza ciekawym opisem i jednym wątkiem, jest strasznym gównem.

8 - Z tych co
wspomniany Jackass 3,5


@Duke_Nukem: hurr durr, jak mogłeś ocenić ten film( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten Liquid Sky, aż taki shit? Mam na liście, właśnie z tytułu mirko i zachęcającego opisu. @sejsmita chyba coś o nim pisał.

No ja podczas remanentu "do obejrzenia" znalazłem kilka pozycji które już widziałem, ale wrzuciłem je do 2011, żeby nie przekłamywać.

Ale w sumie jakie to ma znaczenie, just for fun:)

Temnye
@Duke_Nukem:

wspomniane kiedyś na mirko Liquid Sky,


Dobrze wiedzieć, że ktoś odwalił za mnie brudną robotę i mogę wyrzucić to z listy, do której dodałem tylko za opis. Dzięki :D
Miło, że Temnye Vody się podobał. Ten film powinien być dodawany do wszystkich list 'best lovecraft movies' w kategorii 'nielovecraft ale zajebisty'.

@tubbs: Dodałem tylko opis Liquid sky, bo brzmiał ciekawie, ale na tym poprzestanę. :)

Zrzut ode mnie z
Pobierz s.....a - @Duke_Nukem: 
 wspomniane kiedyś na mirko Liquid Sky,

Dobrze wiedzieć, ż...
źródło: comment_4LTDuGqVYklYPEewdZV3HAlOK3WPzcQc.jpg
@tubbs: @sejsmita: Liquid Sky, to zupełnie nie moje klimaty. Przez cały film jakieś dziwne postaci (chociaż Bowie teraz popularny, więc można powiedzieć na czasie :)), bełkot o pseudo sztuce, niestrawna muzyka i prawie zero akcji.
Jeśli to miała to być komedia, to nie zrozumiałem jej w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ten film nawet nawet żałośnie śmieszny nie był (no może miał kilka momentów) co
@Duke_Nukem: Widziałem Dagona, również oceniam na 6. Inny film na podst. HPL jaki widziałem niedawno to Cthulhu 2007 i zdecydowanie nie polecam. Biedne i nijakie.

@tubbs: Oczywiście chodziło o pierwszy film. Po trailerze remake'u nawet kijem tego nie tknę. :)

Dyskretnie informuję, że the witch jest na torrach, na razie w wersji TS, dlatego jeszcze poczekam. Może jeszcze ogłoszą datę premiery kinowej. Byłoby #!$%@? miło, bo jak na razie żaden