Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #ligamistrzow #teamkejsi #aletypiara #przetypiara #protypiara

Zapraszam na kolejną odsłonę typów, które dla Was przygotowałam wraz z przedmeczowymi analizami. W dzisiejszym wpisie wrzucę Wam kawałek analizy, aby zachęcić Was do przeczytania całości, ale też przypominam o mojej grupie na Facebooku, a także Fan Page'u.

BARCELONA - ATLETICO MADRYT

Na pierwszy rzut widać, że w obecnej rundzie Ligi Mistrzów czeka nas prawdziwy szlagier, a mianowicie spotkanie Barcelony z Atletico Madryt! Gospodarze przystępują do tego meczu raczej w słabych humorach, bowiem w miniony weekend przegrali na własnym boisku ze swoimi odwiecznymi rywalami czyli Realem, którzy rozbili ich piękną serię 39 spotkań bez porażki! Tym bardziej będą chcieli pokazać, że było to nic innego jak wypadek przy pracy i już w pierwszym spotkaniu zechcą ograć swoich rywali. Czy Atletico da się rozgromić już jutro? (...)


Jeśli jesteście ciekawi całej analizy, a także dwóch pozostałych to zapraszam do wpisu: http://bit.ly/1ow2GFF

Niech BUK będzie z Wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wasza Typiara
SzefowaKejsi - #bukmacherka #ligamistrzow #teamkejsi #aletypiara #przetypiara #protyp...

źródło: comment_zOrmzi0l6oWMFaOupRGOxluAhTkhA2pt.jpg

Pobierz
  • 12
@sunny-d: Mi szkoda Benfici, bo zagrali naprawdę na poziomie! Sami komentatorzy powiedzieli, że jeszcze żadna drużyna w tej edycji LM nie stworzyła Bayernowi tylu problemów, w meczu na własnym stadionie :) Mieli swoje okazje, w tym jedną wręcz 200%! Szkoda, że nie wykorzystali..
@SzefowaKejsi: Sądzę, że Bayern problemów by miał mniej gdyby mecz u siebie grali jako drugi :P Kibicuję Bayernowi i w ogóle ale na ich grę nie da się patrzeć, dlatego życzę im odpadnięcia i wyrzucenia łysego czym prędzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)