Wpis z mikrobloga

Przechodząc wieśka po raz drugi okazuje się, że nie tylko znajduje jakieś zakopane skrzynie ale właśnie odkryłem całą wioskę:) Tą z questem na ducha areny, nie bawiłem się w boksera więc nigdy tu nie trafiłem, a miałem już kończyć zwiedzanie Skellige.
Dodatkowo znalazłem drzewo z wbitym mieczem. Jest z tym związany jakiś quest? Google nic o tym nie mówi.
Znalazłem też gościa przykutego do skały, też tylko dlatego że pętałem się po tych wszystkich "?"
#wiedzmin3
Pobierz stahs - Przechodząc wieśka po raz drugi okazuje się, że nie tylko znajduje jakieś zak...
źródło: comment_FHlKnOuvIG588NqqXGXWbcSgdZ8y6d2k.jpg
  • 7
@stahs: do skaly przykuta jest matka tego typka co byl 3 pretendentem do korony na skelige. ten miecz to nawiązanie do excalibura ale qesta z tym powiazanego z tego co wiadomo nie ma
@szwajc124: Ona to inna sprawa. Jest jeszcze jeden quest z facetem przykutym do skały za morderstwo.
A z mieczem to dziwna spraw, bo był w losowym drzewie gdzieś w środku lasu. Tylko taki szwendacz jak ja miał szanse na niego trafić bez podpowiedzi z questu. Może to jakiś porzucony quest, tak jak ta kopalnia do której nie można normalnie wejść.