Wpis z mikrobloga

Chciałem się pochwalić że dziś przyszedł do mnie #xiaomi #redmi3 ze sklepu #ibuygou

Telefon kupiłem w środę 30 marca około 20:00 i został nadany w sobotę rano a dziś był u mnie.
Czekałem trzy dni na wysyłkę a paczka szła 3 dni z czego w środku był weekend.
Telefon przyszedł ładnie zapakowany w papier prezentowy, załączona faktura na $20 na odtwarzacz muzyki. Jedyny minus to brak jakiejkolwiek ochrony przed uszkodzeniem w trakcie transportu, żadnej fotofili bombelkowej tylko foliopak DHL. Wszystko pokaże później w podsumowaniu, nie miałem jeszcze okazji pobawić się nim, mam już polski język za co dziękuje @Andczej
W zestawie jako gratis były trzy folie na ekran, oryginalne od Xiaomi, jak jest ktoś chętny to mogę sprzedać na sztuki lub cały komplet.

Zapłaciłem $172
Na tę cenę składa się:
Telefon: $154,99
Dodatkowy rok gwarancji: $5
DHL: $17
Ubezpieczenie od VATu: $8
Razem: $184,99
Kupon od @rubik / @Ibuygou : -$12,99

#aliexpress #banggood #gearbest #itemyzchin #chwalesie #zakupyzchin
MichalQ20 - Chciałem się pochwalić że dziś przyszedł do mnie #xiaomi #redmi3 ze sklep...

źródło: comment_oR7USwNGmSwzZ9igHycwB1SzB9mPXy8r.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Jedyny minus to brak jakiejkolwiek ochrony przed uszkodzeniem w trakcie transportu, żadnej fotofili bombelkowej tylko foliopak DHL


@MichalQ20: Pudełka są bardzo wytrzymałe, wszystkie telefony z Chin i z EU Banggood przychodziły w samych foliach. A co do folii napisze na PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: szczerze nie miałem pojęcia. mnie już znasz, zarzuciłem pierwsze kupony ( ͜͡ʖ ͡€) był super odzew to jest chęć ze strony sklepu, by teraz działać z oficjalnego ramienia :)
  • Odpowiedz
@MichalQ20: Czy przypadkiem nie można kupić tego telefonu w podobnej cenie w Polsce? Bo z tego co widzę, to zaoszczędziłeś około 50 zł. Nie, żebym kwestionował twój wybór. Sam jestem zainteresowany zakupem, a się nie znam i próbuję dociec czy zakup z Chin się opłaca.
  • Odpowiedz