Wpis z mikrobloga

Dziś na #programistycznepieklo trochę o #motywacja i o tym jak pozyskiwać pomysły na projekty. Wielu z was post wyda się głupi i banalny - bo taki właśnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LINK: http://programistycznepieklo.pl/2016/04/04/jak-pozyskac-pomysly-na-projekty/

Napisałem go, bo wiele młodych ludzi uczących się #programowanie ma często ten problem:

naómiałem sie cpulspuls, nie wiem co napisać, pomóshcie halp!1!!1!!


Wnerwiły mnie ciągłe pytania, więc napisałem posta - w razie kolejnych pytań będę po prostu odsyłał do posta.


--------------------------------
Jeżeli podoba ci się moja twórczość - polajkuj FB, dodaj feed bloga do czytnika RSS, aby być z moimi postami na bieżąco!

Rozważ też donację - wspomagasz tym rozwój bloga!
  • 6
@anonim1133: No przepraszam - z założenia lepsze by było, jeżeli przy pierwszym wejściu nie dostawałbyś popup'a, a dopiero po 2-3 dniach byłby wyświetlany - jeżeli wracasz, jest spora szansa na to, że podoba ci się content. Ale niestety, ograniczenia techniczne :/
Popup wyświetla się co 5 dni, więc do soboty go nie doświadczysz :v
@adamj57: Może to zabrzmi nieco nieprzyjemnie, ale sam napisałeś, że lubisz, gdy ktoś wytyka ci błędy.
A jest kiepsko - zarówno pod względem merytorycznym, jak i gramatycznym.

Sadzisz byka na byku już od pierwszego słowa. Może warto dogadać się z kimś, by sprawdzał wpisy przed publikacją i robił korektę?
Jeśli natomiast chodzi o samą treść, to trochę zakrawa o grafomaństwo. Jak ktoś nie ma pomysłu na projekt, to ten wpis z
@Krople_do_nosa: Można, można :P 15 już skończyłem. Powiem szczerze - ten post jest napisany pod wpływem dość sporych emocji - mam spory problem, który prześladuje mnie cały czas. Dlatego posty na blogu ukazują się tak rzadko i są tak ubogie w jakość - z powodu problemów nic nie wrzucam, a jak już orientuję się że np. tydzień nic nie było, to wrzucam coś, byle podtrzymać jakiekolwiek ruch. Chwilowo ciężko mi się
@adamj57: No właśnie, tak myślałem :-)
Skoro masz 15 lat, to nie musisz brać do siebie tych uwag zbyt mocno - takie błędy są jeszcze jak najbardziej wybaczalne.

Nie porzucaj bloga, bo może się kiedyś przydać jako uzupełnienie portfolio.
Po prostu dodawaj wpisy wtedy, gdy faktycznie masz coś ciekawego do podzielenia się, np. własne projekty.
Nie ma sensu pisać "na siłę", by - jak to ująłeś - podtrzymać ruch.