Wpis z mikrobloga

@MojeTrzecieKonto: odpaliłem ten programik raz, zrestartowałem spotify i... żadnego efektu. Na drugi dzień już go nie odpalałem, ale po paru godzinach słuchania się zorientowałem, że reklamy wyparowały. Nie mam pojęcia co to za czary ale mi się podoba taki układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unsigned: no właśnie, jak to ustrojstwo działa? ściągnąłem, odpaliłem. wyskoczyło spotify no i okienko tego programu. a jak uruchomię normalnie jutro tylko ikonką spotify to blokowanie nadal działa? czy muszę znów uruchomić tego ezblockera?
@MojeTrzecieKonto:
No to poczytaj regulamin SPOTIFY. Żyj sobie jak chcesz, ale nie działaj na szkodę innych.

Niedozwolone są następujące działania, niezależnie od motywacji:

- kopiowanie, redystrybucja, powielanie, kopiowanie danych ze źródła audio lub wideo na dysk twardy („ripping”), rejestrowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie lub wyświetlanie, nadawanie lub publiczne udostępnianie dowolnego fragmentu Serwisu Spotify lub Treści czy też innego rodzaju użytkowanie Serwisu Spotify lub Treści, które nie jest wyraźnie dozwolone w Umowach, nie
@Dutch: ja jakoś się nie mogę przekonać do Spotify, może wersja premium ma sens, ale podstawa absolutnie mnie nie zadowala i nie zachęca do wydawania pieniędzy. tak, tak, okres próbny, wiem. to sobie włączyłam i zapomniałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i minął.
@Dutch: a inna sprawa - ja bardzo długo używałam iPoda jak słuchałam intensywnie muzyki poza domem, więc tam w ogóle nie ma opcji, a na telefon słuchałam zbyt intensywnie, żeby mi bateria wytrzymała. wolałam mieć baterię na wypokchan i słuchać z innego urządzenia ( )
@SScherzo:
U mnie na odwrót - od czasu instalacji Spotifaja mam luźne 80 giga w ajfonie, bo muzyki nie przechowuję tam w ogóle. Spotifaj <3

może wersja premium ma sens, ale podstawa absolutnie mnie nie zadowala

A co Ci konkretnie nie pasiło? Reklamy? Bo jeśli tak, to właśnie - primium likwiduje ten problem :)
@kranu:

chyba już nie.. no chyba, że przy kombinowaniu z family

A faktycznie, zmienili coś. Nie wgłębiałem się bardziej, no bo błagam - 19 cebulionów to są 2 godziny pracy na kasie w Biedronce albo paczka szlugów. Za miesiąc nieograniczonego dostępu do fantastycznej biblioteki muzycznej i poręcznej aplikacji.