Wpis z mikrobloga

Isco potwierdził, że negocjuje z Realem Madryt:

"Yes, let's see what will happen."


Jestem zaskoczony, bo myślałem, że naturalnym kierunkiem będzie City. A tu RM, trochę mnie to zaskoczyło.

Isco to świetny chłopak, tylko... Niepokoi mnie pokuszenie się na niego, gdy nie ma trenera. Wiadomo, kąsek cholernie łakomy, tylko jaki ma ten transfer obecnie sens?

Bo kluczową sprawą, jaki pomysł na chłopaka będzie miał nowy trener. W końcu Isco to pozycja Ozila. Obaj potrafią grać jako skrzydłowi OP, ale grają tam dużo gorzej.


#pilkanozna #rmcf
  • 18
  • Odpowiedz
@Theos: ja już pisałem, polityka RM opiera się na opinii mediów i kibiców, teraz, po odejściu Mou, będą robić wszystko żeby tylko zatrzeć ten ślad, właśnie przez sprowadzanie piłkarzy prestiżowych
  • Odpowiedz
@Theos: Jeszcze jest Kaka. Nie wierzę że przy ewentualnym przyjściu Ancelottiego on nie będzie nim młócił. Na pewno dostanie swoje (za duże) minuty

Szkoda Isco

Edit: Fakt, jeszcze Modric, co za porażka
  • Odpowiedz
@jordanos: no tak, a jako że Isco to utalentowany rodak, w Madrycie będą niezmiernie rad z tego posunięcia. Jeśli chodzi o wybór gracza do zatarcia śladu, to Isco jest najlepszym wyborem.

@jarqos: Modrić z czasem naprawdę zaczął nieźle grać, a zdarzało mu się być najlepszym ze środka pola. Ciężko mu się wchodziło do zespołu, to fakt.

@Vojtazzz: jeśli RM zostawi Kakę i przyjdzie Carlo, to naprawdę będzie miał bardzo
  • Odpowiedz
@Theos: @jordanos: @jarqos: @Vojtazzz: Zmarnują chłopaka :( W City faktycznie miałby dobre warunki do rozwoju, a w Realu łatwo mu będzie popaść w przeciętność. Za dwa lata sprzedadzą go za 10-15 milionów do Włoch albo do jakiegoś angielskiego średniaka i może nawet się odrodzi, ale maksimum możliwości może nie osiągnąć. Chciałbym się mylić.
  • Odpowiedz