Wpis z mikrobloga

@czesu: Kandsa raczej nigdzie nie ma, w ogóle ciężko go gdziekolwiek "na żywo" kupić :P

ja swojego mam 21" (rocznik 2014) przy wzroście 184 cm - na wysokość jest w porządku, jeżeli chodzi o odległość kierownicy od siodełka też, ale tu już zależy jaką kto woli pozycję w czasie jazdy

mam nadzieję, że pomogłem :D
@Resiu93: Ja mam jakieś 10cm wzrostu mniej i według jakiejś tabelki na allegro jestem za wysoki na 17 i za niski na 19 więc nie wiem co wybrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@czesu: ja przed zakupem ustawiałem sobie na miarce konkretne wymiary (wysokość ramy, długość górnej rury) i sprawdzałem czy mi pasuje xD
też według tabelek byłem gdzieś pomiędzy 19 a 21 - 20" byłoby idealne :D
@czesu: mam lazaro 2014 i przy wzroście 185cm wziąłem 21, ale wstawiłem sobie krótszy mostek, bo czułem się zbyt naciągnięty. Kumplowi z ok 175cm poleciłem 19 i raczej nie narzeka
@czesu: Te rowery są dostępne w Polsce tylko w sprzedaży internetowej (ew. odbiór osobisty gdzieś na podkarpaciu). Zamiast lazzaro kup sobie Romet Orkan 4.0 - 1800 zł z roku 2015 a sprzęt lepszy i masz serwisy we Wrocławiu. Przy 174 zł 19 cali Romet Orkan będzie idealne
@czesu: ja kupiłem właśnie w tym sklepie pod Jarocinem. Rower przyszedł w pudełku. Trzeba było tylko przykręcić pedały, kierownicę i siodełko (15 minut roboty). Co do rozmiaru to ja przy 186 cm wziąłem 21` i jest idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przymierzyć możesz sobie rower w serwisie Rometa przy ul. Tarnogajskiej. Polecam mocno ten rower.