Wpis z mikrobloga

@robson75: @kolegapiotrek: to chyba tylko wymysł faktu z ucieczką, w bmw jechał chłopak z dziewczyną. Wracałam z pracy i przejeżdżałam obok tego karambolu. Maluch wyglądał tragicznie...

ja nie cierpię tego skrzyżowania, mimo, że do domu mam najbliżej przez Górniczego Stanu, to zawsze jadę prosto i sobie na ślimaku zjeżdżam na Murcki. (Teraz miałam niezłe korki pod chatą)

@stanleyek: Moim zdaniem albo światła, albo nie powinno tam być tego lewoskrętu
@stanleyek: A i kolejna sprawa, w stronę centrum uwielbiali sobie tam suszyć i wszyscy jeździli grzecznie, od jakiegoś czasu tam gdzie stała psiarnia są teraz barierki i nie mają jak łapać - więc mało kto zwalnia przed skrzyżowaniem. Doprecyzuję, że babka od guzika chciała skręcić w lewo w Bielską z Górniczego Stanu (to jest dopiero kombo tam przejechać w szczycie).
@nama: to samo przemyślenie mam, kosili tam strasznie się przynajmniej ludzie zwalniali.

Jest to generalnie bardzo złe skrzyżowanie, nie dalej jak 2 tygodnie temu miałbym identycznie wyglądający wypadek - z Górniczego Stanu wyjechała mi przed maskę Astra, próbująć skręcić na Tychy. Zatrzymałem się jakieś 10m za autem, a minęliśmy się na milimetry.
@stanleyek: miło, że ktoś to też to zauważył. Ja tam odruchowo zwalniam zawsze.

To jest moja trasa do pracy, w tygodniu wychodzę z dużym zapasem bo co chwilę muszę stać tam w korku - zawsze jakieś inby się tam dzieją no i dalej na zakręcie mistrzów. Więc wyborna droga do roboty.
@stanleyek: ja już zanim miałam prawko o tym zakręcie słyszałam i zawsze tam jadę przepisowo ( ͡º ͜ʖ͡º) ale zauważyłam, że wszyscy tam wjeżdżają na speedzie i potem cały zakręt z nogą na hamulcu, więc trochę się nie dzwię...

to jak będziesz widział blondynę w micrusie to uważaj ʕʔ