Wpis z mikrobloga

Zapraszam do obejrzenia mojej fotorelacji z dzisiejszego marszu/manifestacji "Odzyskać wybór", który odbył się dziś na rynku głównym w Krakowie - ciekawe doświadczenie zobaczyć taką akcję na żywo. ;)
https://www.behance.net/gallery/35713675/Odzyskac-wybor-fotorelacja
#krakow #manifa #fotorelacja #norbertview #behance #fotografia
Pobierz
źródło: comment_z8sYL1V6YECVr8sA7T20MAbQzGfFihNq.jpg
  • 14
@koniolubgrubas: No to szkoda, że sam nie sprawdziłeś zanim zacząłeś poprawiać innych ;)
Każdy się może pomylić w pisowni, jesteśmy w końcu ludźmi, ale grunt to się zaraz poprawić i postarać się na przyszłość tego nie robić.
Tobie natomiast nie udało się wytknąć mi błędu, więc kultura by nakazała przeprosić za to, że się #!$%@? głupoty.
Ja wiem, że chciałeś się dowartościować przez kabelek i poczuć jaki to jesteś mądry i
@Ruler: Wyzywasz ludzi od debili, a mnie chcesz kultury uczyć? Dobrze się czujesz, chłopcze? :)
Cieszę się, że wyłączyłeś caps lock, to teraz możesz jeszcze o odmianie przez rodzaje poczytać.
A potem odrób pszyrę i do spania.
Wyzywasz ludzi od debili, a mnie chcesz kultury uczyć?


@koniolubgrubas: Widzisz. Wdajesz się w dyskusje ze mną, choć w ogóle z tobą jej nie zacząłem, ani konkretnie tych słów do ciebie nie skierowałem. Także ty pierwszy mnie obraziłeś i obnażyłeś swój brak kultury.

A wracając do mojego pierwszego obrazka to jeśli widzę debila to nazywam go debilem, chyba że wolisz koniolubgrubas.
Widzisz. Wdajesz się w dyskusje ze mną, choć w ogóle z tobą jej nie zacząłem, ani konkretnie tych słów do ciebie nie skierowałem. Także ty pierwszy mnie obraziłeś i obnażyłeś swój brak kultury.

A wracając do mojego pierwszego obrazka to jeśli widzę debila to nazywam go debilem, chyba że wolisz koniolubgrubas.


@Ruler: Zobaczyłem wpis debila, to nazwałem go debilem. Chyba, że wolisz rul... oh, wait.