Wpis z mikrobloga

@czlowiekbaklazan: A ja się dziwię, jest znak b1 zakaz ruchu w obu kierunkach i B-36 zakaz zatrzymywania. No i policjant albo strażnik który ma egzekwować przestrzeganie prawa jak i sam je przestrzegać zmuszony jest do ich ukarania, a prywatnie może nawet się z nimi utożsamiać, że nie mają parkingu itd. A w kwestii tego że tak duży teatr nie ma parkingu zgadzam się w 100%
@bravenewworld63: Nie jestem kierowcą MPK, i nie pisz tu jak się nie umiesz zachować.

a gdzie mają stanąć, jak nie ma parkingów

jeszcze kilka tygodni temu w okolicy uł-ekonomiczno-socjologiczego można było parkować za darmo na ulicy. To nigdy nie było wolnego miejsca, postawili parkometry i co ? 2 auta na dystansie 500m. Jakby policja karała takich ludzi za parkowanie na zakazie to zaczęli by przyjeżdżać autobusem. A nie ile ludzi tyle
@bravenewworld63: Tak stało mi się albo mogło się stać,ja miesiąc temu zostałem potrącony na chodniku i nie będę tolerował tego buractwa. Wyjdż ze swojego auta i przejdź się w stronę dworku przy jaracza od placu, zobacz gdzie ci ludzie parkują zaraz do domu mi wjadą, a chodnik ? zęby sobie można wybić !!! i skoro ktoś wymyślił że tam jest zakaz to mają tam nie parkować