Wpis z mikrobloga

@Nefju: mielismy tam wigilię firmową w 2014 i potem jeszcze kilka razy byłem w 2015 ;)

obsługa taka sobie była, jedna kelnerka rozlała trochę wina przy nalewaniu, do tego mały fail z tależami, bo najpierw rozłożyli wszystkim, a potem przyszli je pozabierali (wtf)

do tego usadzili nas na parterze, tam jest sporo stolików, mnóstwo ludzi, hałas, cięzko było w ogóle pogadać normalnie

żarcie było ok, ale bez szału, za to spoko
@S-Type: to ten pałac?

@epi: dzięki za podpowiedź. Raczej w takim razie Gronowalski odpada. Tym bardziej, że menu jest typowo restauracyjne. U fabrykanta da się zrobić małe przyjęcie? Bo widzę po zdjeciach, że sala chyba na 100 osób.
@Nefju: http://www.czarnystaw.pl/
Biały Pałac też jest ok, ale ja osobiście wolę klimat drewnianej chałupy ;) Jedzenie w Czarnym Stawie jest smaczne i w rozsądnej cenie.

Najlepiej przejdź się po kilku miejscach i zjedz podobny posiłek. Porownaj smak, ceny i obsługę.
U fabrykanta da się zrobić małe przyjęcie?


@Nefju: a tego nie wiem, najlepiej się skontaktuj i zapytaj ;)
ja byłem na weselu na jakies 80 osób chyba, może nawet mniej
@Nefju: Miałam w Gronowalskim wigilie firmową w grudniu, mieliśmy wynajętą całą górę - mi się podobało. Jest parę zakamarków do posiedzenia, da się na pewno zrobić miejsce do potańczenia, no i ten szklany dach:) Żarełko i trunki smakowały.
@Nefju: Ja miałem wesele w fabrykancie (160 zł za talerzyk - my taki budżet założyliśmy). Zostało jeszcze full jedzenia, tyle, że rozdawaliśmy po weselu i jeszcze zostały dwie niebieskie torby z Ikei....
W fabrykancie na piętrze robią mniejsze imprezy (do około 40 osób)