Wpis z mikrobloga

Gdyby ktos sie zastanawial... to tak wyglada stu metrowa alejka, w magazynie, o szostej rano, w niedziele.

Normalna liczba osob na zmianie - 30
Liczba osob na zmianie w niedziele - 8

Praca... spacerowanie i sprzatanie... przez osiem godzin roboczych, z dwoma przerwami i okazjonalnym papieroskiem pomiedzy. Chyba nie bede narzekal na niedzielne zmiany. No moze troche, bo chcialem dzis jechac na wycieczke.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#postmanstories #emigracja
Pobierz Old_Postman - Gdyby ktos sie zastanawial... to tak wyglada stu metrowa alejka, w maga...
źródło: comment_lEJRFeXRkFo7rq8eeVmbbkF2jG1KoIUQ.jpg
  • 53
@Old_Postman: Nigdy nie zrozumiem tyrania po ludziach pracujących fizycznie. Praca jak praca. 7.20 z kwotą wolną od podatku w UK i tak wychodzi zajebiście lepiej niż w Polsce minimalna. Kto twierdzi, że nie ... no cóż albo nie wie o czym mówi, albo ma bardzo wysokie standardy życia .. no ale wtedy za 1200 w Polsce zwyczajnie zdechnie z głodu.
Jeśli chcesz fajną pracę i nawet ok pieniądze to aplikuj do
@Old_Postman: wszystko mi jedno, co robisz i kim jesteś, ot jakiś losowy wykopek. wyrażam ogólny smutek, że w Polsce jest taka bieda, że prawilny listonosz woli być robolem za najniższą krajową na emigracji, gdzie wykorzystuje się go, jako tanią siłę roboczą. upadek kraju tak niski, że jeszcze się ten wykopek z tego cieszy, wrzuca zdjęcia z magazynu, złapał boga za nogi.
@inzynier--: pozytywne nastawienie a nie ciągły lament... i nie złapał pana boga za stopy, a dzieli się ciekawostkami. To samo robiłem jako listonosz robol... ot inna sytuacja w której się znajduję. Może i jestem tanią siłą roboczą ale mam do tego dystans i pozytywne nastawienie, bo nigdy nie wiadomo jak się sytuacja obróci :)