Wpis z mikrobloga

@Joey89: korzystam na androidzie często z google.keep, maila i apki ze stanem konta. Możliwość szybkiego przesłania zdjęcia też mi się bardzo przydaje. Myślałem o zmianie, bo mnie trochę nerwuje to, że teraz trudniej jest z telefonu zadzwonić, niż na fejsa wejść, jednak mimo wszystko downgrade nie wchodzi w grę. Te parę apek często ratuje mi rzyć.
  • Odpowiedz
@Joey89: Jasne. Ja z internetem się łączę raz na ruski rok, żadne fejsbunie i takie tam, w sumie smartfona używam przede wszystkim jako odtwarzacza muzyki i zegarka, w drugiej kolejności dzwonienie i to wszystko. Także do starej dobrej nokii mogę wracać w każdej chwili, musiałbym tylko empetrójkę kupić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@liqui6: @MirekMireczek: @Ternax: Ceny nie są aż takie niebotyczne żeby się przejmować, a z tego co poczytałem bateria wytrzyma prawie 3 tygodnie w czasie czuwania. Wynik jak przy obecnych telefonach kosmos. Może też przyczyni się, że nie będę grzebał ciągle w necie czy grał w głupie gierki. Trzymajcie kciuki ;)
  • Odpowiedz
prawie 3 tygodnie w czasie czuwania.

Wynik jak przy obecnych telefonach kosmos


@Joey89: jakbyś w obecnym smartfonie wyłączył funkcje których ten cegłofon nie ma (czyli wszystko) to nie wiem czy by ci jeszcze dłużej nie wytrzymał.

internet, wifi, bluetooth, gps off, sieć do dzwonienia przełączona na 2g, #!$%@?ć gówniane procesy chodzące w tle, nie włączać ekranu (no bo na tym polega czuwanie nie?) to telefon prawie nic nie zużywa. A baterie
  • Odpowiedz
@Joey89:
Ja bym nie wrócił. Zgodzę się, że to był szał, kierwa, kto by nie chciał czegoś takiego jak wypasiona Nokia na tamte czasy?! Przenośny telefon, komóra... wydawało się, że telefony będą już tylko mniejsze.
I co? pudło, nie tylko większe są ale oferują więcej możliwośći. Jestem bardzo zadowolony z dobrego smartfona, który pomaga mi w życiu. Jak ? Google maps, Yanosik, oczywiście Wykop, e-mail... można by wymieniać wiele zalet. Naważniejsze
  • Odpowiedz
@Joey89: Jade autobusem - czytam sobie newsy albo powtarzam slowka w anki, lub odpalam gierke na emulatorze, ewentualnie jakis kursik na udemy.
Musze na szybko gdzies dojechac, gdzie nigdy nie bylem - w sekunde znajduje droge na jakdojade.pl
Rachunek za telefon, poza wyjatkowymi sytuacjami, zamyka mi sie w 7 PLN za miesiąc, bo wszyscy znajomi i rodzina maja moblinego neta i latwiej napisac na komunikatorze/zadzwonic na skype, niz sie meczyc.

Wiec
  • Odpowiedz
@Joey89: chetniebym zrezygnował ze smartfona ale jednak szkoda mi wygód .. szczegolnie ciezko bylo by bez nawigacji i przeglądarki internetowej .. z reszty aplikacji bardzo mało korzystam .. za to pisze duzo smsów i tu smartfon to troche porażka, nie ma co porównywac do zwyklego telefonu z klawiaturką 3x4 ..
czekam z niecierpliwośćią na jakieś klasyczne konstrukcje z klawiaturką bądź klapką czy slaiderem, na windowsie albo androidzie z z jakimiś gratami
  • Odpowiedz
za to pisze duzo smsów i tu smartfon to troche porażka, nie ma co porównywac do zwyklego telefonu z klawiaturką 3x


@Sylwus1988: co?! xD Polecam ogarnac swiftkey, pisze sie z predkoscia porownywalna do pisania na klawiaturze.
  • Odpowiedz
@Sylwus1988: Zle mnie zrozumiales. Chodzilo mi o predkosc pisania na klawiaturze komputerowej, czyli 300-400 znakw na minute. Pisanie na klawiaturze ekranowej z uzyciem swiftkey jest 20-30 razy szybsze, niz pisanie na starej nokii.

Ale to tylko potwierdza, ze na smartfony narzekaja ludzie, ktorzy ich zwyczajnie nie rozumieja i nie potrafia wykorzystac 1% ich funkcjonalnosci. W takim wypadku lepiej rzeczywiscie nie korzystac z nowszych technologii, bo mozna sie pogubic.
  • Odpowiedz
wiele zależy od człowieka , jakbym dostał jakiś klasyczny telefon z t9 na tydzien i podszlifował pisanie na takim bo od kilku lat juz mam dotykowe i troche pewnie wyszedłem z wprawy to mogli byśmy sie spróbować poscigać w pisaniu :P
  • Odpowiedz