Wpis z mikrobloga

Ok, widzę, że ekshibicjonizm słabo i ludzie wstydzą się pokazywać swoje gry, więc czekanie dłużej nie ma sensu.
Przy trzech zgłoszeniach, z czego tylko dwóch udanych nie ma chyba sensu robić głosowania - moja sugestia jest zatem taka, że każdy z naszej (tj @mistrz_tekkena, @twisterro i ja proponujemy po jednym achievku i zaczniemy z dniem startu Mare Nostrum - czyli 5.04 ), kod nagrodowy przypada @twisterro (bo @mistrz_tekkena jest fundatorem nagordy, ja organizatorem).

Jeśli wydaje się wam ok, to wyślijcie mi na PW wasze propozycje achievka (z tymi z Mare Nostrum/1.16 też, ale nie wymagającymi dodatku). Jak ktoś uważa, że powinniśmy zrobić inaczej, niech powie teraz, albo zamilknie na wieki
#eu4achievementchallenge

Nie zaprezentowałem swojej gry bo

  • Nie udało mi się skończyć achievementa 25.9% (7)
  • Nie miałem od początku zamiasru pokazywać 22.2% (6)
  • Podczas grania nie przygotowywałem się do prezentowania 3.7% (1)
  • Licencja na painta mi się skończyła 22.2% (6)
  • Zgłosiłem/Sprawdzam 25.9% (7)

Oddanych głosów: 27

  • 4
@Ragnarokk: dziękuję, dziękuję, choć zwycięstwo byłoby słodsze jakbym miał jakąś konkurencję... :(

W każdym razie, od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem zagrania czymś w Azji. Moja propozycja achivka do zrealizowania to Kirishitan Japan.

Edit: Dodatkowe punkty za zrobienie z Japonii protestanckiej maszyny do kolorowania. :P
@Ragnarokk: Byłem jednym z tych co się zgłaszali do udziału w zabawie. Byłby to u mnie jeden z "trudniejszych" achievów, ( po tylu godzinach zna się w takim stopniu mechanikę, że taki achievment wymaga od kilku do kilkunastu resetów i gra idzie dobrze) pomimo tego ze mam przegrane ok 500h, jednak ostatni miesiąc przypadł na czas w którym nie miałem ochoty grać w nasza ukochaną europkę. Nie wiem czy pisałbym się