Wpis z mikrobloga

PiS to:

  • Antylewicowa, etatystyczno-socjalistyczna pobożna sanacja (wiem; paradoksalny potworek, ale to PiS w końcu) 40.3% (83)
  • Katolicka, narodowo-wolnościowa partia. 7.8% (16)
  • Kara za grzechy Platformy. 35.4% (73)
  • Jestem bezideową kupą mięcha i tylko sprawdzam wyniki. 8.7% (18)
  • Ja tylko na chwilę wyszłam z kuchni. 7.8% (16)

Oddanych głosów: 206

  • 16
@dertom: Mi tego nie musisz tłumaczyć, nie przeszkadza mi to, że politycy żrą ośmiorniczki i gadają o robieniu laski Amerykanom. Problem pojawia się, gdy to wychodzi na jaw, a do tego jeszcze dochodzi jakaś Bieńkowska "ale jaja! ale jaja! Ludzie ufają NIK XD".
W demokracji coś takiego oznacza bankructwo partii.

Ja oczywiście mam o wiele mocniejsze zarzuty wobec PO niż to, że zjadali ośmiorniczki, a czy są one na tyle mocne,
fundamentalistycznie religijna


@CrtZ: Oni właśnie nie są fundamentalistycznie religijną partią katolicką co wydaje mi się, że dobitnie pokazałem wpisując w pierwszym punkcie "pobożną". Mogą tak o sobie mówić, mogą tak myśleć, ale w takiej formie nie są.
@CrtZ: I znowu to robisz co przy ostatniej dyskusji, w której wolałeś wejść na poziom emocji. Ja z Tobą nie będę dyskutował. sorry

tylko najbardziej radykalne rozwiązania są prawdziwą religią, jeśli się do nich nie stosujesz nasza religia jest Ci obca.


Znowu coś z dupy wyciągnąłeś.
@CrtZ: Co za brednie, PiS niekiedy jedynie realizuje pryncypia katolicyzmu, bo katolicy to ich elektorat (któremu trzeba dogodzić).
Lewica na Zachodzie robi muzułmanom dobrze w o wiele większym stopniu, niż PiS w Polsce katolikom, a nikt jakoś jej nie zarzuca muzułmańskiego fundamentalizmu. Ot, logika demokracji i koryta.
@Primusek: Ale jakie to są emocje? Mogę przywołać Ci przemówienia najradykalniejszych imamów islamskich, którzy używają tej samej retoryki. Nie relatywizuj tak świata - takie rozwiązania to fundamentalizm religijny, czy tego chcesz, czy nie.
@Leonowicz: Rzeczywiście, lewica na zachodzie taka proreligijna, a jakoś tylko u nas istnieje przepis "obrazy uczuć religijnych", penalizujący krytykę wobec religii :)
@CrtZ: No pewnie, gdyby mieli taki przepis, to jeszcze by musieli ścigać za obrazę chrześcijan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak to ścigają tylko za "mowę nienawiści" i "rasizm", które - jak wiadomo - mogą być tylko wobec nie-chrześcijan i nie-białych.
Twierdzenie, że lewica na Zachodzie nie kolaboruje z islamem uważam za taki sam debilizm, jak korwinowską tezę, że Hitler mógł nie wiedzieć o Holocauście.
W każdym
@Primusek: W dużym uproszczeniu populistyczna narodowo-socjalistyczno-konserwatywna partia. W Europie lokuje się w tym miejscu co Fidesz, Front Narodowy czy AfD oczywiście za wyjątkiem stosunku do Rosji i czołobitności wobec kościoła.