Wpis z mikrobloga

Kolorowe domy na starym mieście w Sztokholmie. Fajnie sie odwiedza Sztokholm w kwietniu, trochę zimno, ale mało ludzi, i pogoda nie jest aż tak straszna. O 7 wylądowaliśmy i cała drogę autobusem była snieżyca ;) ale po przyjeździe po 10 wyszło słońce i jest nie zimniej odczuwalnie niż w Polsce. #podroze #podrozepoeuropie #podrozujzwykopem #sztokholm #szwecja
silver_spike - Kolorowe domy na starym mieście w Sztokholmie. Fajnie sie odwiedza Szt...

źródło: comment_UGnsr2tTBvapL1HCir8os8gWJVyGZi6q.jpg

Pobierz
  • 9
@silver_spike: ja kilka lat temu spałem u polskiego księdza, jedną stację od Gamla Stan za ~60zł. Myślałem, że masz jakąś może fajną budżetową opcję, bo chce zabrać różowego do Sztokholmu bo piękne miasto.
@MaciejPN: niestety :( Sztokholm to najdroższe miasto, które dotychczas odwiedziłem.. dzisiaj tanio to chyba tylko couchsurfing i hostele.. Sztokholm jest piękny i ma wspaniały klimat, dlatego wpadliśmy tutaj kolejny raz mimo wysokiej ceny noclegu, i taniej nam się później dostać do Kopenhagi za 2 dni (ale kombo kosztowe :/). Lecieliśmy o 5 rano z Gdańska, teraz żonka odsypia, ale za kilkanaście złotych od osoby. Niestety autobus później z lotniska 70 zł