Wpis z mikrobloga

@vetroo: gram od beta testów(przegrane ~200 h) i na chwile obecna widziałem z 2 osoby używające hacków, to ze ktoś zabije cie np przez ścianę nie oznacza ze używa hacków....
to ty kuźwa ślepy chyba albo grasz nie wiem na randze koopera XD


@toxa: na tych filmikach nie widać nic szczegolnie niezwyklego. Co do pierwszego to by zabić od góry/dołu wystarczy wpuścić drona do pomieszczenia, sam robiłem tak wielokrotnie a nie uwazam sie za wybitnego gracza.
Na drugim też nie widze żadnych hacków. Oczywiście mógły to być jakies "hacki" jednak są one zbędne do zabójstw które przedstawiłeś na filmikach.
Bez obrazy
@Siepa: przy 1szej akcji na 100% nie było żadnego drona bo w przygotowaniu padły wszystkie 5 a zobacz na jakim etapie była gra, 3:37 na zegarze... a 2 akcja z drugiego filmiku gość mnie ewidentnie gonił celownikiem... słychać? No na bank z dołu coś słychać... oznaczony też nie byłem.
Wiem, że jest dużo ogarniętych graczy ale jak grasz z takimi to to widać i nie robią akcji tego typu... gdzieś ostatnio
nie było żadnego drona bo w przygotowaniu padły wszystkie 5

@toxa: moze zapytam inaczej, jak długo grasz w Rainbow Six Siege ? Przecież każdy ma "zapasowego" drona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli serio o tym nie wiedziałeś to nic dziwnego ze zabójstwa przedstawione na tych filmikach to według Ciebie hacki...

100 to na bank jest typ czysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@toxa:
@Siepa: nie kurde nie wiem, że można mieć 2 drony albo 3 jak twiczka... zauważ, że drony również słychać i analizując to co widać wbiegając do pomieszczenia to nie ma żadnego drona i takowego nie słychać. Druga osoba będąca w pomieszczeniu również by takowego usłyszała/zobaczyła, a w takiej sytuacji jest od razu info.
To sama 2 sytuacja ile zrobiłem kroków biegnąc? 1-2? Już być wiedział dokładnie gdzie jestem? Dźwięk w tej
że drony również słychać


@toxa: ja niemal zawsze mam ukrytego drona w pomieszczeniu z bombą/zakładnikiem i nawet platyny nie zawsze go rozwalą... jest sporo dobrych kryjówek z których go nie widać (musiałbyś 2 minuty przeszukiwać pomieszczenie). Może ujme to tak jeśli ktoś nie skanuje dronem i ukryje go w dobrym miejscu to raczej nikt go nie rozwali.

Już być wiedział dokładnie gdzie jestem?

z załozonymi słuchawkami tak, na głośnikach mogłoby być
z załozonymi słuchawkami tak, na głośnikach mogłoby być cieżko.


@Siepa: nie w takim czasie i tak dokładnie zauważ ile czasu minęło od mojego ruchu do fraga...( ͡º ͜ʖ͡º)

Doskonale wiem i znam bardzo dużo miejsc gdzie można schować drona ale w przytoczonych sytuacjach, a głównie o tym mówię nie ma takich miejsc z których można widzieć dokładną pozycje. Tym bardziej, że jak wspomniałem na starcie drony