Wpis z mikrobloga

Właśnie jestem w trakcie zakładania firmy konsultingowej i szukam jakiegoś chwytliwego prostego i nowoczesnego logo. Robię coś parę godzin potem patrzę na efekt końcowy i usuwam. Może wy macie jakieś pomysły jak mogłoby to wyglądać.
#pytanie #grafika
  • 22
@najman Nigdzie nie napisałem, że nie mam pieniędzy. Po prostu mam ważniejsze wydatki, a logo nie jest aż tak istotne. Poza tym chce żeby to logo było moje, mam jakąś dziwną determinację żeby zrobić to samemu
@dolzykkk: W logo nie chodzi o samo logo, chodzi o całą otoczkę. Zleć to jakiemuś profesjonaliście (byle nie januszowi!) :)

Patrz na to:
1) trzy paski,
2) czerwona łapa,
3) fioletowa firma od telefonów,
4) nie dla idiotów,
5) biały laptop,
6) ekstremalność.
@dolzykkk: juz pomijając, to o czym mówi @najman:, to duże znaczenie ma krój i kolorystyka, której użyjesz w projekcie. Projektowanie, to nie tylko zdolność używania programów, to o wiele więcej, a o kreowaniu marki i komunikacji wizualnej nie będę sie juz rozpisywał :)
@lukaszwasyl: sie zastanawiam ostatnio, czy nie zacząć jakiegoś krótkiego cyklu związanego bezpośrednio z brandingiem i komunikacja wizualną, bo pod tagiem #grafika ostatnio nie ma nic konkretnego, tylko same prośby o retusz zdjęcia albo pomysł na logo XD ale z drugiej strony jest tego masa w necie. Na pw chętnie cos Ci skrobnę :)