Wpis z mikrobloga

#szczecin #multimediapolska
Gdyby ktoś się zastanawiał czy brać to odradzam, posiadam 120Mb/s od miesiąca i non stop problemy a od tygodnia w godzinach wieczornych net ścierwi na takim poziomie że nic nie obejrzycie na youtube w najgorszej jakości. Infolinia to porażka gdzie automat karze Wam resetowa router i tak w kółko, po kilku razach proponuje konsultanta po czym informuje że trzeba na niego w #!$%@? czekać bo już jest kolejka innych #!$%@? abonentów.

A jeśli chcecie jakiegoś torrenta ściągnać to automatycznie wykrywają klienta torrent (nie musicie nawet mieć żadnego torrenta na liście bo chyba sprawdzają czy łączycie się z jakimiś trackerami) i obcinają 120 do 20-24Mb/s.
Sam router jest w #!$%@? zablokowany i nie macie dostępu do panelu admina, jedyny dostęp jest poprzez stronę ebok multimedii z któego można zmienić hasło dostępu wifi do swojego routera.

I teraz 3 miechy wypowiedzenia u tych brudasów i przerzucenie się na orange :/ niestety UPC nie ma nad czym ubolewam bo miałem od nich neta od lat i nigdy takich problemów.
  • 15
  • Odpowiedz
Ja płacę za internet 20zł miesięczenie i mam LTE bez limitów... średnio od 8mb do 50-60mb w godzinach wieczornych.
Śmieszna cena i net praktycznie non top. Dostępne pratycznie wsżedzie.
  • Odpowiedz
@11mariom: a sorry zapomniałem dopisać że chodzi o Pomorzany, ul. Powstańców Wielkopolskich
@Zawsze_Pomagam: ta grałem w csgo na LTE z play to nie widziałem takich pingów, w grze średnio ~70 ale odczuwalne było więcej, transfery okej no ale to jest mobilny net, na tym nie natłuczesz dużych transferów ;)
  • Odpowiedz
ta grałem w csgo na LTE z play to nie widziałem takich pingów, w grze średnio ~70 ale


@PewnaPomarancza2: a jak mnie #!$%@? jak gram z przeciwnikiem 150+. Ich się trafić nie da, nagle potrafią teleport zrobić. Ofc algorytmy gry takie zajebiste, że oni trafiają bez problemu ;f
  • Odpowiedz
@palladni: Ja w tamtym roku jak mieszkalem jeszcze na innym mieszkaniu miałem router LTE i prędkości były na poziomie 50-60 Mb. Jak sie przekroczyło lejek (jakos ponad 100 GB), no to wtedy juz była porażka.
  • Odpowiedz