Wpis z mikrobloga

Czytałem regulamin kart i jest napisane, że to nie łączy się z innymi promocjami.


@marek_g:

Wg regulaminu mozesz kupic karte podarunkowa. Jest tylko zastrzezenie, ze zakup karty z kuponem -10zeta nie da Ci kuponu na -20 zeta.
  • Odpowiedz
@sylwek2k: dzięki za odpowiedź. Mi bardziej chodziło o regulamin kart podarunkowych. BTW dlatego za pierwszym razem (z kuponem 10 zł) kupiłem doładowanie PayPal (43 zł za 50, stara 7 zł), ale dzięki temu dostałem kupon zniżkowy o wartości 20 zł. Regulamin promocji wiosennej nic nie mówi, czy za ten drugi kupon można kupić kartę podarunkową.
  • Odpowiedz
Mi bardziej chodziło o regulamin kart podarunkowych.


@marek_g:

Ale jeszcze nie masz karty podarunkowej, wiec regulamin kart podarunkowych Cie nie interesuje
  • Odpowiedz
@trollasek: Kurcze za późno, już po sprawie ale sam miałem problem. Kupuję przez koszyk, wybieram sposób dostawy e-mail, płatność TM UB, zaznaczam kupon, mieli sobie, mieli a tu nagle zonk, napis "Błąd". No nic próbuję jeszcze raz, tym razem to samo z tym, że Allegro policzyło mi, że dwa kupony kupiłem (trudno przebolę). Dalej "Błąd", jedno słowo, żadnych dodatkowych informacji.
Teraz jak udało mi się rozwiązać. Wszedłem w ustawienia androida,
  • Odpowiedz
@trollasek: A czy Ty przypadkiem nie masz kuponu z promocji PayU Express? Bo on w przeciwieństwie do tego z promocji "wiosna" ma ograniczenia odnośnie metod płatności i przy kartach podarunkowych się z niego nie skorzysta.
  • Odpowiedz