Wpis z mikrobloga

#chwalesie #wygryw
Mirki!
W końcu mi się #!$%@? udało!
W wieku 25 lat dostałem pracę, za którą będą mi płacić 11 tys. zł. miesięcznie. A mój początek w tej firmie to było sprzątanie osranych kibli.
Wiem, że dla tych od #15knamiesiac to i tak nie wiele, ale mimo to, JARAM SIĘ!
  • 40
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel: Gratuluję dobrej pracy! Niby jestem na emigracji, ale bardzo lubię tę pracę i kiedy wracam do domu, to sam ustalam jak długie chcę mieć wakacje i nie jestem ograniczony do 28 dni (chyba?) w roku.
@mikulus: Mógłbym podać w dolarach Zimbabwe, ale chyba wykop by się wysypał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, zarabiam w euro, ale pieniądze wydaję w Polsce, dlatego pochwaliłem się
  • Odpowiedz
@SalParadise: orgomne gratulacje! To się nazywa dobra życiowa decyzja.. Ja też mam 25 lat, jestem po studiach architektonicznych i mam rok doświadczenia w zawodzie - 4k pln max jak porobię nadgodziny .....
A ile jesteś na morzu a ile na lądzie? Są na statkach jakieś rozrywki? Jest w ogóle internet na środku oceanu xD?
  • Odpowiedz
@fifek90: Dziękuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja dziewczyna właśnie kończy architekturę :). Mój rekord na morzu to siedem miesięcy, ale generalnie jest to zazwyczaj około czterech. Na lądzie jestem tyle ile chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazwyczaj około 3-5 miesięcy.
Największą rozrywką jest własny laptop :) Poza tym jest siłownia, konsole i "ogólnozałogowe" komputery i... tyle. Na tych statkach, na których
  • Odpowiedz
@SalParadise: łooo panie gratuluję :) Choć 25 lat jako 3/O to w sumie młodszych spotykałem nawet mieli po 20 lat. Jako że w UK gdzie sie uczyłem kadetem zostać można w wieku 16 lat. BTW pozdro od ETO, może mireczku kiedyś na statki sie spotkamy.
  • Odpowiedz