Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: przecież to sebki a nie normlani przedstawiciele prawicy. oni nie mają poglądów

ja tam się cieszę, że one biorą se jakichś brytoli czy arabów w UK :) bo za fajny towar to tam nie trafia
  • Odpowiedz
@Haraj: wybacz, ale zdawało mi się że prawak to potoczne określenie prawicowca, jak widać człowiek uczy się całe życie, na przyszłość będę pamiętał.
  • Odpowiedz
@BojWhucie: nie powiem, ze ujal bym to w taki sposob, ale nie powiem tez, ze nie chodzi tu o kase. Brytole chleja więcej, nie dbaja o siebie i generalnie nie sa najbardziej rozgarnieci ani juz na pewno nie potrafią sie ubierac. Wiem, bo bylem. Generalizuje oczywiscie, ale to tak jakby powiedzieć, ze wszyscy polacy to patologiczne dresy,a tak tez nie jest. Z drugiej strony kasa zapewnia byt i przetrwanie, wiec
  • Odpowiedz
@BojWhucie: JAK TO LECIAŁO? W POLSCE PRZYNAJMNIEJ JEST KULTURA SZACUNKU DO KOBIET XDDD. OBRONIMY PRZED ISLAMEM. DOPÓKI DAJESZ DUPY JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, CHYBA JASNE HEHE. SŁOWIANKO CHROŃ SWOJE GENY.
  • Odpowiedz
  • 0
@BojWhucie: alez wykopki to hipokryci. ciekawe ilu z Was hejtuje tych losowych sebkow,ktorzy instynktownie potepiaja mieszanie sie ras, narodowosci a jednoczesnie krytykuja polskie dziewczeta z erasmusa? prosze aby ktos mi wytlumaczyl roznice, dlaczego jedne mozna atakowac a innych juz nie. no czekam
  • Odpowiedz