Wpis z mikrobloga

Co Wy k---a macie z tym ubiorem, j----a polaczkowatość, lekki ból d--y o to mam - wrzucacie jakieś zdjęcia z biedackich autobusów czy coś i jakieś teksty "LOLOL JAK MOŻNA SIĘ TAK UBRAĆ HAHAH CO ZA PEDAŁ/D----A XD" - jakoś zagramanico każdy ubiera się jak chce, ale nie, w Polszolandii sami malkontenci i mistrzowie wybiegu, nienagannie ubrani.

Nie żebym się ubierał jakoś odstająco od norm (chociaż już nazywali mnie pedałem i hipsterem, get a, k---a, life XD), ale nie czaję tego, każdy ubiera się jak chce, w czym Wy macie problem, zazdrościcie, że ktoś ma więcej pewności siebie, czy co? Ubiór definiuje człowieka, nie wiem, tacy ludzie są wg. Was gorsi? Srsly, mistrzowie nienagannego wyglądu, stulcie mordy, bo nijak nie jesteście lepsi hejtując jakichś randomowych ludzi XD

#mowiejakjest #boldupytakbardzo #dupamnieboli #zamknijciemordy #dzieki #wiecejtagowzdupy #tagujebojestembordo #oswiadczenie #moda #ubior #pedaly #lgbt #tepechuje #glupiecipy


usuńcie konta

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cielo: no +1 za ripostę, ale nie trafiłeś, bo nie noszę rurek XD


reszcie ludzi polecam zdjąć, nie wiem, konto z Wypoku, bo chyba za bardzo najmądrzejsi się czują D:
  • Odpowiedz
@Luxik: Trochę przesada z tą polaczkowatością, bo pewnie nie tylko "nas" to dotyczy. Sam święty nie jestem, czasami mi się zdarza w myślach skomentować, ale w życiu bym nie pomyślał, żeby robić komuś zdjęcia z ukrycia i wrzucać do internetu. To po prostu... hm, dziwne, by nie powiedzieć, że trochę chore.
  • Odpowiedz
@Adam787: Na Wykopie takie zdjęcia są przyjmowane z pełnym przyklaskiem, grupa zjebów może się pomasturbować nad tym, że w autobusie siedział ktoś ubrany inaczej niż oni >XD no okej, może mnie to śmieszy, niemniej uważam to za kretynizm, co kogo to interesuje jak inni się ubierają ;_;
  • Odpowiedz
@Luxik: Myślę, że chodzi głównie o to, że ludzie ubierają się "tak samo" przez 40 lat. Flanelowa koszula, jeansy i adidasy albo te sławne sandały z białymi skarpetkami i dla nich wszystko inne, pod tytułem czerwone spodnie czy niebieska marynarka to już pełne hipsterstwo. Też mnie nazywają hipsterem : /
  • Odpowiedz
@Luxik: Akurat robienie zdjęć w autobusie to faktycznie chujnia. Ale czasem jak idę z dziewczyną po mieście i widzimy jakiegoś chłopaka w pedalskim wdzianku, to sobie śmiechniemy dyskretnie.
  • Odpowiedz
@Luxik: Masz 100% racji :) Swoją drogą ciekawe jak wyglądają ci nasi oceniający, albo jakby się czuli, gdyby ktoś ocenił ich ubiór ;)

Generalnie dobra rada- nie oceniać z góry.
  • Odpowiedz