Wpis z mikrobloga

No Mirki. Pociąg o 5, żeby już o 8 prosto z dworca i z bagażem iść na pierwszy dzień do pracy - bo jednocześnie przeprowadzka do nowego miasta :) stres jak cholera. Dajcie kilka plusów na odwagę, i żeby szybko udało się znaleźć jakiś fajny pokój!

#pracbaza #nowapraca #gdansk
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gzres: coś Ty, zwykła praca co by starczyło na jedzenie i mieszkanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wyrewolwerowanyrewolwer: pilnował salonu z automatami 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A'propos, czy szukanie pokoju na Przeróbce/Stogach ma sens (bo tutaj mam pracę) czy lepiej dojeżdżać z jakichś Siedlec czy Aniołków?
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Ale zamiast 20 minut z buta musiałbym kupić miesięczny i zasuwać minimum 40 minut tramwajem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba lepiej na Przerobce/Stogach. Moze zakumplujesz sie z okolicznymi patusai i nie beda Ci przypalu robic


@su1ik: aż tak źle?
  • Odpowiedz
@su1ik: nastawiam się, ale 'ponoć' nie ma tam problemów. W sensie pracują tam same dziewczyny i burd nie było, ale na dziewczynę patusy ręki nie podniosą. A ja mam aparat ( ͡° ʖ̯ ͡°) ze znajomościami gorzej, bo niby skąd.

@SmellySocks: dzięki za radę!
  • Odpowiedz
@peszmerd: że co?! Roznica w cenach pomiedzy wrzeszczem a stogami zadna? Nonsens, w gdansku rynek pokoi jest niestety naprawde wypaczony, we wrzeszczu jest politechnika a ceny pokoi horrendalne. Stogi z przerobka na poczatek na pewno sa dobre skoro tam pracujesz, poniewaz w gdansku komunikacja miejska jest powiedzmy specyficzna - wyjatkowo wplywa na ceny pokoi w roznych dzielnicach i trzeba sie jej chyba troche nauczyc - wiec stogi to spokojne rozwiazanie,
  • Odpowiedz