Wpis z mikrobloga

@robertx: Trochę ten wieczór się przedłużył, ale lepiej późno niż wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiec tak, ochrona zniżek jest wykupowana na konkretny samochód i w sytuacji, gdy zostanie nim spowodowana pierwsza w tym roku stłuczka właściciel nie traci zniżek w tym konkretnym Towarzystwie. Jednak w tym wypadku jeśli za rok zechcesz kupić OC taniej w innej firmie niestety pozostali ubezpieczyciele będą normalnie brać pod uwagę
  • Odpowiedz
@mfind: Super, dzięki Wam wielkie za wyjaśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A powiedz mi proszę jeszcze jak byś mógł - czy abym mógł korzystać ze zniżek powiedzmy jednego z moich rodziców, on musi być dopisany jako współwłaściciel mojego samochodu, czy idzie to jakoś inaczej załatwić?
  • Odpowiedz
@robertx: Da się w niektórych firmach ubezpieczyć na kogoś innego nawet jeśli nie jest w dowodzie rejestracyjnym jednak jeśli dojdzie do szkody to ona i tak leci też na jego konto więc na jedno wychodzi ;)
  • Odpowiedz
@mfind: Ale - jeżeli dobrze rozumiem - wtedy załącza się ubezpieczenie zniżek i w tej firmie nikt nic nie traci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za pomoc, zaoszczędziłeś mi masę czasu który musiałbym poświęcić na szukanie tych informacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@robertx: No tak, ale tylko w tej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawężając wybór firm do akceptujących bez mruczenia ubezpieczenie na osobę trzecią + dającą możliwość wykupienia ochrony zniżek może Ci znacznie uszczuplić wybór :P No ale zawsze może się trafić, że akurat taka firma dodatkowo będzie miała dla Ciebie najlepszą ofertę :)
Nie ma problemu jakby co to śmiało wołaj albo wal na priv i
  • Odpowiedz