Wpis z mikrobloga

@Namyslaw: Sprawdź jeszcze na naszej porównywarce Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weryfikujemy wszystkie dane to będziesz miał 100% pewności ile wynosi składka bez niespodzianek przed płatnością ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Namyslaw: A podałeś u nas full dane prawdziwe, bo to bardzo istotne :P No i nie mam na priv żadnej kalkulacji żeby podziałać ze zniżkami dla Mireczków ( ͜͡ʖ ͡€)
Edit: prześlij link do kalkulacji na priv :)
Skanujesz kod z dowodu i gotowe xD.


@Namyslaw: @robertx: Niestety w kodzie z DR nie ma wszystkich danych potrzebnych do kupienia polisy, przez co po tym jak zadzwoni do Ciebie agent i dokładnej weryfikacji danych może się okazać, że składka będzie wyższa o x zł :/ Również mieliśmy wprowadzać takie rozwiązanie, ale właśnie poległo na dokładności wyliczeń.
@mfind: A jak już jesteśmy przy temacie, może Wy macie jakiś kalkulator zniżek w internecie? Można liczyć na jakąś zniżkę mając prawo jazdy 1 rok aktywnie przejeżdżony bez żadnej kolizji?
@Namyslaw: po weryfikacji wszystkich danych cena się zmieni ;) sam skan dowodu nie wystarczy. Bawiłem się aplikacją na androida z Benefii i mimo, że zaczytało pięknie dane z DR to po wpisaniu drobnych dodatków cena się zmieniła. Jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilkunastu firmach, jak coś to pisz na priv.
@robertx: https://mfind.pl ( ͡º ͜ʖ͡º) I trzeba tylko pamiętać o 3 zasadach liczenia OC przez Mireczków:
- wszystkie dane w kalkulacji muszą być prawdziwe żadnych generatorów itp (wtedy tylko wychodzi realna składka)
- nie musisz podawać numer tel i maila (ale jeśli podasz numer tel wtedy kontaktuje się z Tobą 2-3 ubezpieczycieli i możesz z nimi stargować tak do 150 zł średnio, mail służy tylko do
@mfind: Fajnie, że mirkujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie następnym razem wezmę OC z użyciem Was lub CUK.

@robertx: Musisz mieć dobry aparat - 5mpx minimum. Spróbuj z odpowiednim oświetleniem i odstępem telefonu od dowodu rejestracyjnego.

@fromasz56: Danych dużo dopisywać nie prosiło. Doszedłem do końca, do momentu płatności, przelałem i mam już polisę na mailu xD.

Śmiechłem, bo rok temu było 612zł.
@Namyslaw: Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jak już kupiłeś za to 368 zł to nie wnikaj czy dobrze, czy źle tylko się ciesz! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
OC każde działa tak samo, a różni się jedynie dodatkami, które czasami mogą się przydać kupującemu :) Szerokości!
@mfind: Właśnie temu skaczę z radości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdybym brał AC, to na bank przyjrzałbym się dobrze ofercie, ale OC to OC, różnic nie ma, więc biorę gdzie taniej.
Dzieki @mfind: na bank za jakiś czas podbiję, jak zmienię auto ( ͜͡ʖ ͡€)

#cebuladeals

@Namyslaw: W komentarzach nie wołasz ludzi z tagu także nie musisz usuwać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) No to czekamy i będziemy coś działać :)
@mfind: Wypełniłem wszystkie dane na Waszej stronie (trzeba przyznać, że bardzo ładnie się strona prezentuje, super wybór samochodu który się posiada itd.) i wyliczyło mi najtańsze OC w Axa Direct - tyle, że ono jest droższe, niż to które kupiłem w zeszłym roku jako kompletnie świeży kierowca w PZU ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trochę gówniany interes po roku bezszkodowej jazdy płacić więcej za OC niż jak się
@robertx: Co zrobisz :( Przede wszystkim cena samochodu nie ma nic do ceny ubezpieczenia, bo to chodzi o to jakie ryzyko według ubezpieczyciela stwarzasz na drodze. Jeśli chodzi o ceny OC poszły w górę w ciągu ostatniego roku 20-50% (według nas jest to 19%, ale każdy co innego). PZU nie zawsze jest najdroższym ubezpieczycielem i jest możliwość, że wpisujesz się w ich "typ klienta" i dają spoko składki stąd taka Axa
@mfind: Mam kogoś z full zniżkami, i to kogoś kto ma ubezpieczone około 8 pojazdów, budynki itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie było by problemów z dopisaniem, ale w przypadku jakiejkolwiek mojej kolizji utrata nawet 10% zniżek będzie skutkowała zapłaceniem w przyszłym roku łącznie za wszystkie pojazdy więcej, niż ja zaoszczędzę na ubezpieczeniu... Słyszałem ostatnio coś o ochronie zniżek, muszę poczytać jeszcze o tym - może to