Wpis z mikrobloga

@arrent: szukaj pracy z dużą ilością delegacji, jak się postarasz to zawsze znajdziesz dwa dni na zwiedzanie. Ewentualnie jakieś freelance, ale to wiadomo konkretne zawody i musi być konkretna kasa żeby się opłaciło.
@Usurper: @arrent: zrób jak kolega pisze, ja w delagacji może nieduzo robilem, ale udało mi sie zobaczyć włocławek (no może do zwiedzania tam nic nie ma zbyt) toruńską motoarene jak przy okazji unia tarnów tam jeździła, ostatnio w norymberdze byłem, w zeszlym roku plopsa holiday park odwiedzilem.
@arrent: Obawiam się, że dopóki nie będziesz zawodowym podróżnikiem, to raczej będzie nie do pogodzenia. Albo możesz mieć dochodową pracę, którą możesz rzucić na jakiś czas - no, ale przecież wtedy to się takich głupich rzeczy nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ja bym podróży służbowych nie liczył jako podróżowanie. Choć sam lubię jeździć tu i tam, to jakakolwiek podróż do pracy, to raczej taki dojazd komunikacją
@ruda_z_czerwonym_plecakiem: Pytanie tylko czy nie porzucisz tego dla czegoś innego.
Właśnie ta myśl kotłuje się głowie od czasu do czasu ale każda podróż jest wyjątkowa i czuję to, nie zagrzeję miejsca w jednym miejsca na długooo :D Mam kilka pomysłów, jak to wszystko połączyć. Jedne wiążą się z wykształceniem w danym kierunku jak programista, inne spontaniczne, jedziesz gdzie dusza zapragnie. Uważam, że w dwójkę łatwiej kombinować, chcę ruszyć za kilka miesięcy,
Powiem tak, tylko bardzo nieliczni z tego grona, w którym kiedyś podróżowałam, dziś jeszcze to robi. Znam tylko jednego człowieka, który całkowicie porzucił "normalnie życie" i praktycznie cały czas podróżuje. Większość moich znajomych już nie stopuje, zamiast namiotu wybierają hotel, chociaż na studiach to każdy miał ambitne plany podróżnicze. Jak przekroczysz pewien wiek i ci cię nie odmieni, znaczy że już nigdy się nie odmieni ;) Kwestia jest tylko taka, że zawsze
@arrent: @monkali: @ppawel: Własna działalność online. Da się to zrobić, bo poznałam parę osób, które założyły firmy pracując w Internecie (marketing, programowanie, grafika), generują ogromne dochody i przeprowadzają się z jednego miejsca do drugiego na całym świecie :)
@ruda_z_czerwonym_plecakiem: Otóż to! Wszystko ogranicza wiek. Nie studiuję a pracuję, praca mnie blokuje, chciałoby się pojechać w wiele miejsc a tak trzeba kisnąć w pracy...
@emadeline: Racja. Chyba każdy zna kogoś kto w taki sposób zarabia. Nie jestem informatykiem ani nie mam wykształcenia związanego z IT
@arrent: Myślę że pod to nie trzeba podpinac tylko IT. Możesz prowadzić bloga, założyć portal, prowadzić fanpage, być copywriterem :) Jest tyle możliwości! :)
I mam to samo co Ty - póki co siedzę w robocie i serce się kraja jak się widzi loty na drugi koniec świata za śmieszne pieniądze :D
@emadeline: Być może znajdę jakieś rozwiązanie które pozwoli zażyć życia i nie wegetować jak biedak :D
Nooo, przeglądam fly4free, mlecznepodroze, czytam rożne blogi o tym gdzie ktoś był i gdzie zamierza pojechać, a Ty musisz siedzieć w domu... Bilety do stanów za 400 zł, nie kupisz bo praca.... do Dubaju za 200 - praca... po całej europie za 100 w obie strony - praca....