Wpis z mikrobloga

Szybka ankieta, jestem ciekawy ilu wykopków ma już dziecko (wiem, że tutaj prawie sama gimbaza ;)) ale przecież gimbaza też może dzieci robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ankieta #wykop #dzieci #nieznamtagow #jakidactag

Czy masz już dziecko?

  • Tak 7.9% (335)
  • Nie 80.2% (3393)
  • Sprawdzam 11.8% (501)

Oddanych głosów: 4229

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychodzi, że 10% wykopowiczów ma dziecko. No to poproszę, żonę żeby założyła konto i zrobiła tu rozdajo z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.
  • Odpowiedz
@hejtrick: eee tam sama gimbaza. W tym roku strzeli mi 30 lat, dobrze platna praca, ktora lubie, zaden ze mnie piwniczak a do zakladania rodziny w ogole mi sie nie spieszy. Kazdy ma swoj rytm;)
  • Odpowiedz
@delo86: I tak i tak. Akurat dowiedziałem się o tym, że będę ojcem jakiś miesiąc po zaręczynach. Dlatego planowałem z druga połówką i ślub i dziecko, ale o jakiś rok czy dwa lata przyśpieszyliśmy. Ogólnie dziecko dużo pozmieniało w moim życiu, ale na lepsze. Kiedyś byłem pracoholikiem w korpo i nie widziałem świata po za pracą, a teraz żyje czasem lepiej, czasem gorzej, ale przynajmniej bez stresu i z rodziną.
  • Odpowiedz
@XAIMEII: dobrze że jest ta opcja, dlatego że pytanie jest z tezą. "Czy masz JUŻ dziecko?" - odpowiedź "nie" sugeruje, że jeszcze nie mam dziecka, ale zamierzam mieć. Dlatego zaznaczyłem "Sprawdzam", bo dziecka nie mam i nie zamierzam. Gdyby pytanie brzmiało "Czy masz dziecko?" - wówczas odpowiedziałbym "nie".
  • Odpowiedz