Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta #silownia
Mirki obeznane w temacie. Podrzućcie jakieś dobre pomysły posiłki, żebym mógł sobie urozmaicić kuchnię trochę. Jestem "na masie" mój cel to jakieś 3600 kalorii, w tym makro rozkładają się tak: białko 180g/Węgle 495g/Tłuszcze 100g. Owsianka, piersi z ryżem/ziemniakami i twaróg powoli mi się nudzą. Będę wdzięczny za jakieś porady. :)
  • 9
@Ch-jogromPL: Da się, obie drogi są poprawne :D Jedni będą żreć ryż z kurczakiem i masło orzechowe, owsiankę, i żadnego syfu, a inni się skuszą na syf, bo jest smaczny i łatwo wchodzi :D
@NoMercyMan: Masło orzechowe, szejk zmielone płatki owsiane/kukurydziane z mlekiem i białkiem, mieszanka studencka, tłusta wieprzowina/wołowina, hamburgery zrobione w domu z wołowiny, z chlebem żytnim z Lidla, czy np. tak jak ja piekę sobie bułki z mąki
@Poncjusz_Pijak: i teraz pytanie ktory biorac pod uwage zwyklego kowalskiego bedzie mial lepsze i dluzsze efekty ? wiadomo ze ten co bedzie na iifyu, bedzie mial dobre efekty, duzo sie nauczy i na pewno zostanie dluzej, a taki na ryz z kurczakiem szybko wymieknie

ja masowanie na 'czystym' zarciu odradzam, to ma byc masa a nie #!$%@? wie co, co szkodzi zlapac extra 2-3kg fatu jak i tak w okresie redu
@Ch-jogromPL: Psychicznie IIFYM lepszy, bo większość przegra z własną głową. Ale jak już zaczynasz lecieć naprawdę ostro, to tylko czyste żarcie, bo da lepsze efekty. Ja też nie jem w 100% czysto, chociaż się staram, ale np. jak mam gorący okres, dużo treningów, jeszcze jakiś start mi wyskoczy, to trzymam michę w 100%, jem głównie ryż, kurczaka, jajka, mąkę gryczaną, masło orzechowe i zwykłe masło, bo zjadając brudne żarcie wiele bym