Wpis z mikrobloga

Mirki, #cokupic dla #rozowypasek (+tag #rozowepaski) na #urodziny?

Powiecie - Ty ją najlepiej znasz. Macie racje, ale ona jest mało wymagająca pod względem 'stanu posiadania', więc jakoś kompletnie nie mam pomysłu, bo wszystko czego potrzebujemy - mamy.
Może jakaś mirabelka podpowie co by chciała dostać :)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: Napisz jej na kartce, za co ją kochasz, za dziękujesz, przepraszasz. Potem jej przeczytaj, wręcz. Dodaj bukiecik kwiatków. Kwiaty zwiędną, perfumy się skończą, a słowo pisane zostanie.
  • Odpowiedz
@nattip:

Zorganizuj wieczór tylko we dwoje,

No to naszą małą przeszkadzajkę musiałbym wywieźć do babci ;-)

posprzataj, możesz zabrać do teatru, potem pyszna kolacja przygotowana przez ciebie (ale nie
  • Odpowiedz
@husky83: Idź zrobić sobie EKG, a papierek z odzwierciedleniem Twojego bicia serca wstaw ładnie w antyramę i daj jej jako dowód Twojej miłości:D poza tym kwiaty i dobra kolacja zawsze na czasie.
  • Odpowiedz
@husky83: Skoro nic materialnego, to może zabierz ją gdzieś, gdzie się będzie dobrze bawić? Nie wiem, jaki masz budżet, ale spa, jakiś koncert, gokarty (ja lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)), voucher na masaż czy coś w tym stylu. Zawsze szkoda samemu pieniędzy, a prezentowanie komuś "wrażeń", które będzie miał do końca życia, jest najlepsze dla mnie (już radziłam to kouś tutaj).
  • Odpowiedz
@husky83: Jakbym o sobie czytała. Też z prezentami dla mnie była/jest mega rozkmina. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakichś złotych rad nie mam, ale mogę powiedzieć, że dla takich osób najlepsze prezenty to wspólnie, fajnie spędzony czas + wyjątkowy, zrobiony drobiazg.
  • Odpowiedz