Wpis z mikrobloga

#lodz #baluty #teofilow
Napisze jeszcze raz tym razem dokładniej bo tutaj trzeba pisac dokadnie.

Wracałem w piatek z psem od kolegi i miałem tego pecha ze z auta wyskoczyło 4 sebixow. Jeden podleciał do mnie i wycelował mi strzał w tył głowy, jak sie odwróciłem to dostałem tubę w twarz tak sroga ze od razu upadłem i zalałem sie krwią. Myslalem tylko o tym zeby zasłonić głowę i zakrylem sie rekami. W tym czasie podbiegł jeszcze jeden i sprzedali mi w dwoch po kopie w korpus. Moj pies ktory pobiegł do przodu zdarzył wrocic i narobił ogromnego hałasu i zaczal szarpać jednego z typa ci sie chyba przestraszyli bo #!$%@? do auta i odjechali.
Nie widziałem ich twarzy nie pytałem jak sie nazywają auta tez nie rozpoznałem, w zasadzie w dupie to miałem.
Mieszkam na osiedlu gdzie mieszkają fanatycy ŁKS, kilka metrów odemnie drzewo na ktorym płonęły szaliki i zdobyczne koszulki.
Ewidentnie wpadli kibice Widzewa z odwetem zeby #!$%@? jakiemuś z ŁKS.
Jak mam wybierać miedzy dwiema łódzkimi drużynami to bedzie to zawsze Widzew ale na meczu bylem ostatnio jakies 10 lat temu i to tez dla zabawy. Nigdy kibicem nie bylem.
Z całego #coolstory najbardziej mnie bawi ze dostałem poniekad friendlifire od swoich :)
Wychodze z założenia ze to tylko strzał w ryj i nic wielkiego wiec nie ma co sie użalać i pisze to w sumie bardziej ku przestrodze ze takie zeczy dzieją sie na balutach. Na policję nie pojde bo i tak nic nie widziałem. Zreszta jakbym nawet wiedział kto to taka spraw wolał bym rozwiązać samemu a nie skarżyć sie na policji. "Boso ale w ostrogach" jak to mawiał grzesiuk.
Nie nie jestem patusem, biłem sie ostatnio w podstawówce 20 lat temu.
Nawet nie wiem w jakiej lidze gra teraz Widzew i ŁKS. Wiec nie utożsamiam sie z żadnym klubem. Jak dla mnie tylko rugby budowlani!!!

Uwielbiam i kocham #lodz e uważajcie mirki bo wojna miedzy klubami szaleje i nawet ktos kto ma #!$%@? w to moze dostac po ryju. Dzieki Bogu nie mieli pałek czy tasaków. Bo była by tragedia.
##!$%@?
Z tego co sie dowiedziałem takie wypady sa robione głownie na balutach. Teofilow, koziny, karolew czy limanka. Po czerwonej stronią miasta niebezpiecznie jest na starych balutach.
Wiec jak zobaczycie auto nabite dresami to radzę #!$%@?.
wielad - #lodz #baluty #teofilow
Napisze jeszcze raz tym razem dokładniej bo tutaj tr...

źródło: comment_UNOdsjKhV2AxkDlaBC3xC8iPID9RTw1j.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • 10
@wielad: plusy mam w dupie, zależało mi na tym tylko zeby ostrzec Mirków ze jest niebezpiecznie. Wiec proszę nie pulsować, bo jak wejdzie w gorące to znowu ujrzę festiwal #!$%@? od obrońców moralności. Kto ma przeczytać z Łodzi ten niech przeczyta.
  • Odpowiedz
@wielad: Zwyczajny bandytyzm, każdy argument jest dobry, żeby komuś spuścić #!$%@?. Ja podobną akcję miałem z 10 lat temu w Hucie. Podbiegło sześciu takich wojowników i zaatakowali trzech zwykłych gimnazjalistów. Efekt - nos złamany, na szczęście obyło się bez kopania na ziemi.

  • Odpowiedz
@wielad: Dlatego jestem za tym żeby ustawki były legalne, zrobić tym debilom jakiś wydzielony obszar na łące, dać siekiery i noże i problem szybko się rozwiąże i normalni ludzie będą czuli się bezpiecznie.
  • Odpowiedz