Wpis z mikrobloga

  • 613
Czy tylko ja mam wrażenie że Discovery zeszło na psy? Niemal na zmianę mamy gorączkę złota i jakieś aukcje. Te programy nie są tak dobre i do pogromców czy brainiaca się nie umywają. Do tego programy naukowe albo "Jak to jest zrobione " czy im podobne serie. Tak mi tego brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#discovery #telewizja #oswiadczenie #kiedysbylolepiej
Pobierz Arke - Czy tylko ja mam wrażenie że Discovery zeszło na psy? Niemal na zmianę mamy go...
źródło: comment_iUlQwV899WXYE6WyggqRQn9su7qXsX6B.jpg
  • 80
@Rain_ kiedyś zrobiłem sobie kłótnie na fb z firmą która robi parówki. Spór wygrałem. Ale to inna historia. Discovery natomiast może zostać moim kolejnym celem. ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie jakby ktoś miał coś do pokazania, a nie wie jak pisać do firm to mogę pomoc
@Arke: jakby poprawili ramówkę to masz mój miecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś na FB How its made co chwila wrzucają jakiś fajny content.
@Arke: Pecunia non olet więc trzepią hajsy z powtórek Gorączki Złota które Janusze oglądają...mój wujo np. co chwila tylko Fani 4 kółek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rain_ ale fanów 4 kółek to ty szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla mnie jedyny program motoryzacyjny który lubiłem bo wszytko było łopatologicznie tłumaczone
@MattG: programy typu pogromcy mitow to właśnie był upadek z powodu niskiego poziomu odbiorcow, tak samo dziś komu moze sie podobać dzisiejszy poziom a za rok powie, ze jest gorzej bo nie ma jakiegoś reality show
@Arke: Taka magia mirko. Jak robię jakiś wpis by się wyżalić czy coś, to z reguły trafia w gorące albo kilkadziesiąt plusów co najmniej. Jak piszę coś mądrego to nic się nie dzieje. Oczywiście nie zawsze, ale czasami :D