Wpis z mikrobloga

#android #xiaomi #cokupic

Obecnie mam Lg G2. Budżet to +/- 1000pln.
Wymagania to: fullhd/quadhd, 2gb ram to minimum. Minimum jeśli chodzi o moc procesora to snap 801.
Duża bateria to must have. No i mile widziany dualsim/microsd oraz wsparcie.

Moje obecne typy:
Xiaomi Redmi Note 3 pro, oneplus x, mi4c

Co proponujecie?
  • 14
@arhu: mam podobny dylemat, rozważam flex2 ( najlepsze parametry), Huawei p8, Huawei Mate 7, honor 7 i rn3 pro. Najlepiej wykonane są Huawei, najlepsza wydajność i aparat flex2. Najlepiej wykonany mate 7 i p8, wsparcie pewnie będzie mieć największe rn3 pro, bo na flex2 customow nie ma w ogóle, na honora i Huawei (chociaż to jest to samo) jest bardzo mało, ale producent aktywnie wspiera, jest już Mm. Flex2 znowu chyba
@arhu: chociaż powiem Ci, że używając dość długo g2, to najlepiej mi się go używalo na stocku. Customy były fajne, ale nie było żadnego aosp bez bugów.

Flex2 podobnie jak g4 ma przeciętna baterie. Nie wiadomo czy lg wyda na niego MM, no i ten nietuzinkowy wygląd.

Kusi mnie mate 7. Jest świetnie wykonany, dostępny w pl, ma znosny aparat (gorszy od flex2 i honor 7) ale lepszy niż rn3 pro,
@uwoibcvk: g2 mi się ciut znudził, bateria już nie jest pierwszej nowości, brak oficjalnego wsparcia (używam customów, ale ile można?), aparat trochę porysowany i trochę wolno się ładuje.
Teraz na wykopie przy pytaniu o telefon polecają tylko Xiaomi. Wg mnie są spoko, ale te modele powyżej 200$ nie są w niczym lepsze od telefonów flagowych z zeszłego roku. Ofc xperia m4 aqua za tysiaka to nie konkurencja ale 1+1, G3, G4 (circa 1200 za uzywke), flex2, z3, m8, Note 3, p8, mate 7 i jeszcze sporo pewnie by się znalazło. A masz to na miejscu, z pewną gwarancja bez czekania.