Wpis z mikrobloga

@bbackbone: nie jest imho taki zły, model B jest spoko, no i ma opony od tumblera :)
też wolę flagowce, ale niewiele juz jest w sprzedaży spośród tych, które mi się podobają i chciałbym mieć
dlatego czekam z niecierpliwością na to nowe porsche :D


@bbackbone: rejestracja jest wyłączona
już kiedyś wysyłałem maila, żeby założyć konto, to dostałem odpowiedź, żeby opisać swoją przygodę z lego (dla sprawdzenia, czy nie jestem botem) i mi się odechciało :P
@bbackbone: myślałem, ze szybko pójdzie, ale odpowiedz dostałem chyba dzień lub 2 później i akurat nie byłem wtedy w stanie nadającym się na pisanie historyjek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem zapomniałem o sprawie i mi sie odechciało ;)

@Robocovo: Na kilogramy kupione bo tanio -> przesortowane / umyte -> sprzedaż z profitem.

A cała kolekcja jest osobno, część modeli na półkach, a niektóre zestawy posortowane z których sobie buduję.
A dwa że to dobra lokata, bo ceny nie spadają, a rosną (niektóre zestawy 200% ceny w ciągu 3 lat)
@Robocovo: woda z mydłem, potem suszenie na ręczniku. Ewentualnie pożółkłe białe klocki - mycie, a potem moczenie w roztworze perhydrolu.

Tak, niektóre tak. Dla przykładu taki 10182 w dniu premiery kosztował £90 w 2007 roku, dziś nowy, fabrycznie zapakowany to koszt ok £1200.

Buldożer 8275 kosztował £100, dziś cena to ok £400. Kamienica 10211 (Grand Emporium) w latach 2010-14 kosztowała ok £130, dziś ok £300 i rośnie.

Crawler 41999 z technica,