Wpis z mikrobloga

@marcin899: Nie mogę znaleźć teraz artykułu, ale było coś o przepływie i że te z większym są lepsze bo szybciej olej krąży i częściej się filtruje.
@strawberian: Różnica w cenie... Niezauważalna bo jej nie ma właściwie :]
@strawberian: Nie zawsze, wszystko zależy od motocykla.
@Jofiel: @enjoi: @baba_by_sie_jednak_przydala: Co do rozwarstwiania nic nie wiem, ale sam miałem okazję się przekonać że zamiennik i oszczędzenie 20pln się nie opłaca.
Kupiłem hiflo bo był pod ręką i mi się spieszyło, no i moto zaczęło jakoś dziwnie chodzić. Stukać, pukać i jakoś silnik stał się głośny. Okazało się że zamiennik nie ma w sobie wymaganego zaworu zwrotnego i straciłem
@PMV_Norway: w kwestii filtra powietrza wypowiedział się jeden z użytkowników fz6 na forum Yamahy. Pisał, że zamiennik hiflo bardzo słabo pasował do obudowy, bo został luz między uchwytem filtra, a uszczelką na nim.
@Jofiel:
@Jofiel: ja do swoje Hondy pakuje tylko hiflo. No ale to jest enduro, zmiana olej i filtr co 3 tys km, a jak dostanie w palnik to nawet przy 2-2,3 tys km więc trochę inne przebiegi.
inne przebiegi.


@Ostasz: To jest rr, znam ludzi co wymieniają co 1k :] Miałem hiflo w małej ale ona nie miała znowóż tylu sensorów więc wolę dmuchać na zimne niż później przez jakąs błachostkę nie móc jeździć.