Wpis z mikrobloga

W naszym pięknym nadwiślańskim kraju nie brakuje ludzi wiążących patriotyzm z wiarą katolicką. Są przy tym bardzo konserwatywni i radykalni, z zamkniętym umysłem na jakiekolwiek inne spojrzenie na świat. Gardzą wszystkimi muzułmanami, homoseksualistami etc. Uważaj ich za podludzi.

Przezabawne jest to, że gdyby te same osoby urodziły się w takim Iraku czy Egipcie byliby pewnie przykładnymi islamistami. Gardziliby ludźmi z Europy i cieszyli się z zamachów. Wszystko przez wbudowaną w umysł nienawiść, zaściankowość i zero - jedynkowe spojrzenie na świat.

Członkowie ONR zostaliby członkami ISIS. Zamiast patriotycznych dresów nosiliby jakieś śmieszne sukienki. Ot, zdecydowała nieco inna szerokość geograficzna. Po prostu to taki typ ludzi. Nienawiść w ludziach jest wszędzie taka sama, zmieniają się tylko okoliczności przyrody.

Żeby nie było - cieszę się, że żyje wśród naszych "patriotów" , a nie w jakimś multi-kulti raju. Miałem szczęście. Uważam jednak, że prześmiewcza nazwa "katotaliban" nie wzięła się z nikąd.

PS. Nie chciałbym mieć u nas drugiej Szwecji, za to podejście do życia Czechów bardzo mi odpowiada.

#bekazkatoli #katolicyzm #bekazprawakow #religia
k.....7 - W naszym pięknym nadwiślańskim kraju nie brakuje ludzi wiążących patriotyzm...

źródło: comment_RbBsblAQP9itBgak1TOlfwFKb44IkYwM.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@kubson1117: ja jestem patriotą ekonomicznym - kupuję polskie produkty i robię biznes w Polsce, a mógłbym np. w Czechach czy na Słowacji. Jestem za to ateistą, więc dla tego motłochu jest czerwonym komuchem, zdrajcą i może nawet dewiantem(hetero, ale mniejsza z tym), mimo, że jestem bardziej wolnorynkowy od takiego Korwina ;)
  • Odpowiedz
@kubson1117: Mam wrażenie, że chyba trochę przesadzasz. Faktem jest, że duża część "polskich patriotów" to zakapturzone seby z 3 paskami na dresie, faktem jest, że w znakomitej większości prezentują postawę przez ciebie opisaną, ale w moim mniemaniu daleko im do radykalizacji na miarę islamu. Większość z nich coś tam się pośmieje z pedałów w rurkach, coś pokrzyczy że #!$%@?ć UE czy PO, ale najczęściej na tym się kończy. Polskie dresy
  • Odpowiedz
@kubson1117: podoba mi się ta teza w domyśle że Ciebie by to nie spotkało, bo teraz nie jesteś, to wtedy też byś nie był. Nie patrzysz na ilość i jakość indoktrynacji, tylko na to że ona jest i cieszysz się z jakiegoś zaleczenia - naturalnej - nienawiści do obcych, wziętej z dawnych czasów. Zero - jedynkowość, fight or run jest bardzo dobra w sytuacji kryzysowej, naturalne rozmemłanie rodzi się z
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: wcześniej się dwa razy zastanów, czy nie idzie tego rozliczyć bez DG, np. na ryczałcie
z perspektywy czasu mówię Ci też, nie zaczynaj od jednoosobowej DG, lepiej założyć spółkę z o.o lub komandytową w połączeniu z tą pierwszą
  • Odpowiedz
@Bigby: cebulactwo w naszym narodzie jest wszystkim co czyni nas gorszymi :P
Myślisz, że dlaczego w Czechach miała wzięcie reklama z polskim złodziejem telefonów? Jako naród jesteśmy złotówami, kombinatorami i oszustami. Chcemy mieć za darmo bo się nam należy.
AntiPlay - @Bigby: cebulactwo w naszym narodzie jest wszystkim co czyni nas gorszymi ...
  • Odpowiedz