Wpis z mikrobloga

Czytam sobie naganiaczy typu @kryptopomocnik i takimi kłamstwami nikt dawno nie sypał. Normalnie jakby Bill Gates osobiście inwestował we wszystkie nowe kryptowaluty. Kupujcie!

Azure to tylko chmura od Microsoftu. Dodanie tam czegokolwiek jako aplikacji wymaga tylko odrobinę pracy, nic więcej. Program Microsoft BizSpark to po prostu zniżka na korzystanie z chmury. Wypełniamy prosty formularz, Microsoft masowo akceptuje podania i przyznaje zniżkę i wpisuje "startup" do programu. Efekt? Expanse jest 693057 z kolei klientem, który dostał zniżkę. Wielkie wyróżnienie? Chcecie płacić za chmurę to z miłą chęcią dadzą wam zniżkę.

tl;dr: "Azure" i "BizSpark" to chamskie naganianie leszczy.

#kryptowaluty
  • 7
@robert919: normalnie PiS na wykop.pl :) hehe ukamieniować mnie. Moja rada dla Ciebie to zainteresować się psychologią, bo giełda to psychologia, a jeżeli pochwalisz się skończonymi studiami czy zainteresowaniem w psychologii to... nie wiem jak pomóc.

Przy okazji Wesołych Świąt Robercie i wszystkim!
@kryptopomocnik: Wiem, że Ci którzy kupią (kierując się nieznajomością tematu) stracą, a Ty zyskasz. Kłamiesz przedstawiając zniżkę na usługi jako "inwestycję Microsoftu". W tym tagu jest dużo naganiania, ale są jakieś granice. To nie psychologia tylko czyste kłamstwo i czysta manipulacja.

@H4ctor: Przedstawienie projektu to opisanie go w kilku zdaniach przy zgłoszeniu i tyle. Ich pracownik klika po prostu accept/deny i tyle.
@robert919:
Ta sytuacja przypomina mi mojego kolegę ze szkoły, który zawsze najwięcej mówił, ale mówił ogólnikami bez podawania konkretów i związków przyczynowo-skutkowych.

Wskaż proszę- cytując moje wypowiedzi, które opisują dodanie projektu do Azure w taki mocny sposób jakby sam Bill Gates w nie inwestował. Wskaż mi moje słowa mówiące "kupujcie". I Expanse nie jest klientem jest partnerem. Masz błędy w podstawach i właśnie krzywdzisz tych, którzy w temacie są najkrócej lub