Wpis z mikrobloga

Na wielu stronach gdzie wywiązuje się rzeź prawicowo-lewicowa istnieje zbliżony schemat.
-Jest kilku z prawej, kilku z lewej.
-Rozpoczynają rozmowę o polityce.
-Są argumenty merytoryczne, kultura, herbata i orkiestra symfoniczna
-temat ukradkiem zauważa Sebix-Kurvix i przerywa kopanie jakiegoś studenciaka by się wypowiedzieć
-długo rozmyśla nad napisaniem komentarza i gdy przypomina sobie jak używać klawiatury daje brawurowy pokaz intelektualizmu
-"scierwaj ebane lwactwo! Chitler zrobilby z nimi pożondek!1! Pedaly!"
-w tym momencie dotychczasowy wizerunek tych z prawej postrzegany jest niczym Megazord jako jeden Sebix
- dotychczasowi prawostronni dyskutanci starają się uspokoić "kolegę". Bezskutecznie
-Jak dżin po otwarciu czarodziejskiej butelki bimbru tak niejako na zaklęcie "pedały" pojawia się ktoś inny
-to niepełnosprany bi-hetero-homo-eco-cyki-trans-żydo-komuno-muzułmanin
-"nie ktoś inny, tylko ktoś inna, ty zacofany śmieciu"
-rozpoczyna się prawdziwa wojna
-ad hominem, ad personam, ad hitlerum, ad brassica
-"Nie ma juz prawdziwyh menszczyznów! Same pedały w rurkach! Kto was obroni przed muslimami???"
-"Nasi przyjaciele muzułmanie cienszko pracujom na życie i niosom ze sobom oświecenie"
-zbiega się grupka innych Sebixów niejako wywołanych do tablicy w szkole do której nie zdarzało im się uczęszczać
-zbiera się grupka innych Lewaków chcących obniżyć wiek pedofilii do lat dwóch i pozwolić trzylatkom wybierać płeć
-"Lewackie ścierwo. Od zawsze byłeś nikim/ Miałbym cię kuwa na szczała w bramie. Bug hodor oczyzna i jp policji"
-"Byłeś??? Skond wiesz jakiej jestem pci? Ja jeszcze nie wybrałem/am/om. Ciemnogród, zacofanie i xenomorfobia!"
-ci z prawej zaczynający merytorycznymi argumentami się wycofują
-ci z lewej zaczynający merytorycznymi argumentami się wycofują
-ktoś robi screnny z podpisem "patrzcie jak zaorał lewaka/prawaka"

  • 5
@Szczykawa: Ale większość "w Internetach" to ludzie mądrzy, nie dający się zmanipulować? :) Pozwolę sobie zacytować JKM "Demokracja to rządy większości. A większość to durnie. Co widać po tym Sejmie."