Wpis z mikrobloga

Wróciłem parę dni temu z wycieczki z Niemiec, bo po sezonie i tanio xD Pojechałem tam z dwoma kumplami, jednym śmieszkiem i drugim spierdoxem, oczywiście pierwsze co, to Berlin centrum, chodzimy po głównych ulicach, oglądamy wystawy sklepowe, bo przecież nie stać nas żeby sobie kupić coś więcej niż breloczek w kształcie śmiesznego ludzika w kapeluszu, który pojawia się na sygnalizacjach świetlnych dla pieszych. Zachodzi słońce, my głodni, pada pomysł żeby coś zjeść – pomysł wspaniały. No to szukamy jakiejś taniej knajpy, bo śmieszek nie chce iść do MacDolana albo KFC bo „nie lubi”. Prychłem, bo każdy kogo nie stać na kupno jedzenia w fastfoodach używa tej wymówki.
No to idziemy, przechodzimy #!$%@? koło ogromnego centrum handlowego, w którym jest ciepło i jest jedzenie, ale nie #!$%@?, hurr idziemy dalej, anon durr xD Na dworze piździ niemiłosiernie, a ja tylko cienka kurtałka na sobie, bo myślałem że przed zmierzchem wrócimy do hotelu czy coś. Nie, #!$%@?.
W końcu wyszliśmy na jakiejś bocznej uliczce, wokół ciemno i zimno, żadnych sklepów, żadnych ludzi.
- O #!$%@? chopoki, jest kebab!
Śmieszkowi dupa się cieszy, bo się nażremy - praktycznie wbiegł do knajpy. Wnętrze jak w polszy w przejściu podziemnym, jakieś #!$%@? ceraty z poprzedniego wieku na stołach, rozkładane krzesła, plakaty jedzenia na ścianach. Podchodzimy do lady, obsługuje oczywiście Turek, bo kto inny?
- Guten tag, bitte ajn kebab! – Drze się śmieszek, jakby tłumaczył głupiemu i głuchemu xD
Turek coś się pyta. Nikt z nas not into niemiecki, więc yyy, tego, no... Bagno! Śmieszek gestykuluje, próbuje mu wytłumaczyć, że nic nie rozumie, „#!$%@?” pada jako co drugie słowo, w formie przecinka.
Okazuje się, że Turek pyta o sos – ostry czy nie.
- No, #!$%@?, ja, ja! – Cieszy się śmieszek.
- Ja, polacy! Polskje dźiewcini kohać #!$%@?ć!
#!$%@?.jpg, Turek gada coś po polsku xD Gnijemy ostro, aż tu nagle Turek do nas:
- Jał Paueł Dlugi yeba maue dźiedzi!
No myślałem, że jebnę na miejscu xD
Przyznawacz się, który #!$%@? zdeprawował berlińskiego Turka i nauczył go szkalować popara?

#wykopobrazapapieza #pasta #2137
  • 1
  • Odpowiedz