Wpis z mikrobloga

@Enelya: Dobra ta Batiuszka. Co prawda te marketingowe slogany pokroju "SENSATIONAL ORTHODOX BLACK DOOM METAL" mogli sobie darować, ale w końcu najbardziej liczy się muzyka - a ta jest zwyczajnie niezła.

Najbardziej bawią mnie zarzuty, że wtórne, że ograne, że przewidywalne... #!$%@?, ostatnia Mgła jest 10x bardziej zachowawcza, bezpieczna i "zagrana od linijki" - tam to dopiero można się #!$%@?ć, że chłopaki polecieli po najmniejszej linii oporu, a jakoś wszyscy łyknęli
  • Odpowiedz
@IlluminateEliminate: E tam, przypieprzać się ktoś zawsze będzie... pewne jest że Batiuszka sobie wysoko postawiła poprzeczkę i trudno im będzie ją przeskoczyć. Ciekaw jestem w którą stronę dalej pójdą, w którymś z wywiadów, chyba w Musicku, mówili, że drugiej takiej płyty nie nagrają, bo temat się wyczerpał. Rozkminił w końcu ktoś kto tam pod tymi kapturami? Bart już pewny? Co z resztą?

A Mgła to Mgła, nagrali kawał dobrej muzy jak
  • Odpowiedz
@Enelya: 1, 3, 5 i 6 to #!$%@? totalne, niszczą mój system, przekręcają mi umysł. Są tak wspaniałe pod każdym względem, że mogę umierać już, teraz, zaraz, bo czuję się spełniony tego słuchając ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz