Wpis z mikrobloga

E, słabe to znalezisko Gindena, spodziewałem się czegoś mega lepszego, tyle o tym szumu narobił. No i w sumie, internety serious business, naprawdę widzę, że niektórzy mega wczuwają się w jakiś portal internetowy... >XD Ludzie, wyjdźcie z domu czasem, bo widzę, że niektórzy Wykop traktują chyba poważniej, niż normalne życie XD



To tez tak a propos tych wszystkich afer i w ogóle, jezu XD

#mowiejakjest #beka #glowna #wykop
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ufos: Taka natura ideowa ;), wiesz, chciałem iść do wojska dla samej idei, ale kontuzja nie pozwala....

"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć" Evelyn Beatrice Hall

Staram się naprawdę brać to poważnie, nie przyglądam się z boku jak coś się dzieję w moim mniemaniu złego ;).

Wiele razy to słyszałem...jeszcze nie spełniło się :P.
  • Odpowiedz
@Luxik: Żenująca sprawa, sam Ginden spoko gość na żywo ale takie usuwanie konta uważam za sposób powiedzenia "C--j wam wszystkim w dupę już się nie bawię, nie chcę z wami utrzymywać kontaktów"
  • Odpowiedz
@bohemot44: ja Gindena szanuję, mało miałem z nim kontaktu, ale wiem, że raczej bym się z nim nie zaprzyjaźnił, irytował mnie w pewnych aspektach + był 100% nerdem/nołlajfem :P

a same znaleziska konto-usuwaniowe są żenujące :)
  • Odpowiedz