Wpis z mikrobloga

E, słabe to znalezisko Gindena, spodziewałem się czegoś mega lepszego, tyle o tym szumu narobił. No i w sumie, internety serious business, naprawdę widzę, że niektórzy mega wczuwają się w jakiś portal internetowy... >XD Ludzie, wyjdźcie z domu czasem, bo widzę, że niektórzy Wykop traktują chyba poważniej, niż normalne życie XD



To tez tak a propos tych wszystkich afer i w ogóle, jezu XD

#mowiejakjest #beka #glowna #wykop
  • 29
@ufos: używam tej emotki bardzo często, przeważnie dla rzeczy, które są głupie i/lub mnie śmieszą, ew. jak trolluję/#!$%@? ludzi, czy robię z siebie debila -> tu pasuje idealnie ;]

@layla__: ta, jakieś nołnejmy same, #!$%@? z tym, naprawdę.
@ufos: cieszę się, że podzielasz moją opinię :) Nie rozumiem tej całej afery, tej walki o lepszy Wykop (lol) i innych takich - nie podoba się, to


, a nie nam dupę zawracasz. Moderacja powinna być autorytarna, ktoś coś mówi i tak jest, jak się nie podoba, to wypad, nie ma obowiązku siedzenia tutaj.
@ufos: Jasne, napisałem sobie tekst na 4 strony A4, o 4 rano się położyłem, logo machnięte, niespodzianka jest, jeszcze tylko jedna\dwie ilustracje ;)

Można to nazwać bólem dupy, ale ja mam dość bycia manipulowanym przez administracje :).
powinna być autorytarna


@Luxik: Weź lepiej przejdź na jakiś lżejszy temat

@ufos: Mogę powiedzieć zdecydowana ale jak ktoś pisze autorytarna to niech się wypcha. Wykop jest własnością michała ale z zamysłem tworzenia przez użytkowników. Trzeba umieć zachować równowagę.
@ufos: Same głupoty ;), rozliczam się i znikam.

Wiesz, jeżeli sztuczny ruch generowany jest przez administracje, napuszczają na siebie użytkowników, ewidentnych trolii nie tkną (sam zgłaszałem nie raz i nic, albo na krótko - 3 dni, za długie trollowane któryś raz z rzędu, a ludzie za 1 przeróbki na miesiąc), i kontynuują dość słaby PR w formie przeprosin, bo to co Elf napisał jest tak sztuczne, że aż mnie kręci ;),