Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty

Krótkie sprawozdanie z ostatnich obserwacji altów:
#syscoin #syspo swoim debiucie (jako news) w Azure odnotował potężny skos wzwyż do wartości 0.00004 (wcześniej oscylując bezpiecznie w granicy 0.00001) następnie od dłuższego czasu rynek się uspokaja korygując cene. Realny poziom wsparcia to 0.000016 i tutaj warto zająć pozycję LONG, gdyż obietnica wypuszczenia BlockMarketu przez Syscoin jest na tyle obiecująca, że projekt ten ma szansę osiągnąć ogromny sukces!
#radium #rads- ciekawostka ostatnich dni. Staram się znaleźć jakieś realne i mocne podwaliny ostatnich wzrostów, jednak póki co mogę jedynie polecić, aby trzymać na niej oko gdyż projekt sam w sobie nie jest bezsensowną kopią innych altów, więc może nie jest to typowe pump / dump.
#fatcom #ftc nabiera tempa, jak wspominałem wcześniej ostatnie newsy i podbój Fatcom w Chinach robi swoje, mnóstwo startupów, przetłumaczone FAQ na chiński.
#exponse #exp- tutaj od jakiegoś tygodnia krąży dosyć tajemnicza i optymistyczna atmosfera, pojawiają się na twitterze czasem informacje, że EXP coś szykuje. Niektórzy przypuszczają, że chodzi o dołączenie do Azure. Jedno jest pewne, coś się święci. Jeżeli tylko przebijemy opór na wysokości 0.0019 to z dużą pewnością możemy liczyć na co najmniej 100% wzrost.
#bitshares #bts bardzo ostrożnie porusza się ruchem bocznym odbijając się od coraz wyższych punktów wsparcia. Przypominam, że walutę tę okrzyknięto bitcoinem 3.0 (zaraz za ethereum, który ma miano bitcoina 2.0 ). Ostatnio info daje wiele do myślenia, gdyż BitShares poszukuje guru marketingu i javascrypterów.. może chcą połączyć jakieś motywy handlu z nadchodzącym LISK? Potencjał jest tutaj ogromny.
#ethereum #eth- wielkie WOW, kilka tysięcy procent wzrostu i cisza.. Obecnie jesteśmy nad ciekawym problemem.
a) zawierzając w model Fal Eliotta - Ethererum właśnie powoli szykuje się na kolejny wzrost
b) korzystając z podstawowych informacji analizy technicznej, widzimy formację ramiona z głową po środku, co może oznaczać jednak dopiero nadchodzącą korektę.
Warto zbadać dokładniej MACD, wartości wolumenów. Jednak ostatnio zasypuje nas fala kolejnych update jak choćby Homestead, czy info o planach produkcji mini komputerów, które będą jednocześnie węzłami dla sieci. Mimo tego kurs jest mocno trzymany przez ważną strefę oporu 0.029.
Ciężko tutaj zaplanować short czy long, myślę że warto wstrzymać się z inwestycją w Ethererum, chyba że ktoś planuje zająć LONG - taki naprawdę LONG. Wtedy z czystym sumieniem można kupić i schować w skarpetę, gdyż potencjał Ethereum widząc jak szybko wiele kantorów zapragnęło mieć je w swoich usługach i jak wiele dobrych informacji od różnych guru na jej temat słyszymy.
Został nam mój ulubiony #maid #safecoin, który wybronił się znakomicie na wsparciu 0.00016 dobijając do 0.00023 w krótkim czasie. Projekt nabiera coraaz większego tempa choć na efekt końcowy będzie trzeba jeszcze poczekać kilka miesięcy. Developerzy są z nami szczerzy, dzielą się informacjami i postępami bez ściemy. W ostatnim update dali do zrozumienia, że projekt się rozwija, sieć działa, jednak nie są zadowoleni z poziomu bezpieczeństwa i anonimowości.
Warto wspomnieć, że projekt powstał 10 lat temu, a kiedy już ruszy. Będzie to największa rewolucja w historii sieci - internet 2.0.
Jeżeli ktoś nie potrzebuje szybkiej kasy, ale chciałby swoją w przyszłości pomnożyć to na pewno MAIDsafecoin jest jedną z najlepszych pozycji dla takich inwestorów, gdyż z sieci MAID będą korzystać w przyszłości wszyscy, nie tylko firmy czy guru - to genialny projekt dedykowany dla wszystkich i każdemu przyniesie korzyści, gdyż nawet zwykły kowalski włączony do sieci będzie dostawał safecoiny w zamian za udostępnienie swojego miejsca na dysku tworząc malutką część serwera wielkich korporacji, państw itp.
  • 14
  • Odpowiedz
@kryptopomocnik: wygląda na pełny profesjonalizm. Robisz to całkiem za darmo czy ktoś Cię finansuje? Nie widzę powodu dla którego miałbyś udzielać takich rad ot tak sobie tracąc czas :) Albo inaczej, ile zainwestowałeś w te projekty? :)
  • Odpowiedz
@pawlo74: Robię za darmo - to moja pasja (giełda krypto). Zauważyłem, że nigdzie nie ma takich informacji w necie, a ja siedzę w tym kilka lat, więc czemu się nie dzielić info. :) Założyłem kilka dni temu stronę na facebooku o takiej samej nazwie jak moja nazwa usera, a teraz będę pracował nad stroną internetową - chciałbym ją zrobić na pełnej profesce, więc trochę mi to zajmie.

Oczywiście nie jestem
  • Odpowiedz
To mój pierwszy post tutaj. Siedzę w krypto od 3 lat. Zaczynając z kilkoma setkami w kieszeni. Psychologia i biznes to moja pasja i znalazłem ich ujście w kryptowalutach.

Zawsze pracowałem po cichu jednak niedawno założyłem sobie stronę na fb, która ku mojemu zdziwieniu bez żadnych kroków do jej rozgłosu zaczyna zyskiwać na popularności, a co ważniejsze dostaje prywatne wiadomości o tym, że jestem pierwszą osobą w Polsce, która wzięła się do
  • Odpowiedz
@kryptopomocnik: jakbym czytał swoją biografię :) Życzę sukcesów i tego, żeby projekty inne niż bitcoin przyniosły Ci bogactwo.

Ja niestety zawiodłem się srogo na altach i już w nie nie wierzę ponieważ wiem, że inwestowanie w altcoiny jest obarczone wielkim ryzykiem i jest to bardziej czysta spekulacja i harard.
Dla mnie tylko bitcoin ma przyszłość i można powiedzieć, że jest prawdziwą inwestycją.
Z tym, że któż to wie może akurat
  • Odpowiedz
@pawlo74: Bitcoin dla mnie na początku był wszystkim, przyszłością - po części nadal nią jest. Jednak z czasem zrozumiałem, że bitcoin był jak idea braci Wright, którzy dali ludziom nadzieję na coś o czym od zawsze marzyli, ale dopiero kolejne pokolenia udoskonaliły ich myśl. Ich projekt po wielu latach stał się bezpieczny, szybki, niezawodny.

Dlatego zacząłem interesować się altami. Ale nie tak jak piszesz, żeby wkładać w nie kasę i
  • Odpowiedz
@kryptopomocnik: Ciesze sie, ze taka osoba zawitala na wykop.pl. Mam pytanie. Czy wszystko to co piszesz na facebook bedziesz tez zamieszczac na wykopie? Moze to dziwne, ale nie mam konta na facebooku i wygodniej byloby mi przegladac Twoje wpisy na wykopie.
Proponuje tez, abys w swoich wpisach umieszczal jakis autorski tag np. #kryptopomocnik , za jakis czas admini wykopu maja wprowadzic mozliwosc moderowania w swoich tagach.
  • Odpowiedz
@151617: Hmmm mogę o tym pomyśleć, co ważniejsze info wstawiać pod #kryptowaluty a ogólne informacje ze świata kryptowalut wstawiać pod #kryptopomocnik :) niedługo też zacznę pracę nad stroną internetową, chciałbym aby świadomość nowych technologii ruszyła do przodu i aby każdy mógł skorzystać z tego, że większość projektów jest dopiero w początkowej fazie wzrostów.
  • Odpowiedz