Wpis z mikrobloga

@Mageronik: bardzo przyjemna sprawa XD

@gumilii: niestety nie, psiukasz z takiego zbiorniczka ze szmatką, szuruburu przecierasz wycierasz (swoją drogą Karcherowy środek do mycia szkła jest nadpłynem), a na koniec włączasz ten odkurzacz i ściągasz wodę z brudem z okna. Ułatwia przy większej ilości okien, uwierz. Mam duże przeszklenia i wcześniej ręcznie z przecieraniem itd. to myłem okna dosłownie 2 dni :) z odkurzaczem poszło stosunkowo szybko :D
  • Odpowiedz
@Veuch: Sam pomysł z odciąganiem wody też nie jest zły, ale mnie np się niezbyt przyda, jak okna myje tylko dwa razy w roku i do tego nie wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mageronik: No #!$%@? xD Tylko jak miałem do umycia sporych okien 10-11 to na 2x bo akumulator się rozładował. I warto mokrą szmatą przetrzeć kurz na zewnątrz to tej szczotki z zestawu nie będzie trzeba właściwie płukać w międzyczasie.
No i zostają czasami smugi. Ale i tak biorąc pod uwagę wygodę użytkowania to jest to do przebolenia.
  • Odpowiedz
@Anaris: Ja wiem? Może 2-3h realnego mycia (nie spieszyłem się). Ale po 8 siadł akumulator i chciałem sobie zrobić przerwę więc nawet nie sprawdzałem czy chodzi z podłączonym kablem czy tylko ładuje.
Trochę siły jednak trzeba włożyć w przyciśnięcie tego do okna, choć może nie jest to niezbędne.
Okna głównie duże dwuskrzydłowe, dwa z nich zawierały w sobie jeszcze drzwi balkonowe, dwa trzyskrzydłowe.

Najwiekszy zysk wg mnie to, to że
  • Odpowiedz