Wpis z mikrobloga

Przecież tym bardziej naród, który ma takie doświadczenia może prawidłowo ocenić taką sytuację.


@Primusek: ciekaw jestem w jakich kryteriach, oraz w jaki sposób podobne doświadczenia pozwalają Ci lepiej ocenić taką sytuację?
Narody które tak wariują znikają z map


@Camel665: Zacytowałeś to z wpisu Wiplera. Chyba nie powiesz, że za czasów I Rzeczypospolitej nie zaczęliśmy powoli wariować. Popełniać masę nawet nie błędów, ale nieracjonalnych rzeczy.
Odniosłem się do TWOJEGO WPISU, a nie do tego co Ci w duszy leży.
@Primusek: owszem, ale takie generalizowanie, zestawione z kontekstem historycznym naszego kraju, rodzi jednak śmieszność. Poza tym jaki niby kraj mógł mieć na myśli, bo przecież nie Polskę - istnieje, a nie pozostała po niej wyłącznie historyczna nazwa. Także wpis Wiplera totalnie z dupy.
Poza tym jaki niby kraj mógł mieć na myśli, bo przecież nie Polskę - istnieje, a nie pozostała po niej wyłącznie historyczna nazwa


@Camel665: Tutaj to już w ogóle robisz łamańca logicznego na siłę. Doskonale wiesz, że gdyby to było o Polsce to by chodziło mu okres rozbiorów.
@keyah: oczywiście że może, bo poprzez własne doświadczenia nabyła wiedzę, która pozwoli innym uniknąć podobnego błędu. Czy podobnym doświadczeniem może się pochwalić Wipler?
@Camel665: Wydaje mi się, że w poście sugerujesz, że skoro coś takiego mówi obywatel państwa, które zniknęło z mapy, to jest niewiarygodny/śmieszny. Tak to rozumiem.